|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M v Celju
19.6.2006 12:53:44   
LUNA06
Morda veste kje v Celju?
Je v Planetu Tuš?
Baje imajo tam cunjice za nas.Tle v ljubljanskem ni nič.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 12:57:20   
Bubamaraa
Če prideš iz avtoceste greš eno križišče naprej od Planeta Tuša, skratka se nahaja v City Centru kar ne moreš faliti.......Je pa meni tud   bolj všeč in imajo dosti več izbire kot pa v Ljubljani......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 12:59:42   
snorlax
H&M je v novem City centru v Celju. To je tam, kjer je bil prej Interspar. Če se pripelješ po AC iz Ljubljane, greš v Celju dol, v prvem križišču levo in skoz naravnost, kakšen kilometer ali dva in ne moreš falit, ker je čisto ob obvoznici oz. Mariborski cesti.

Ne vem, kaj misliš s tem "cunjice za nas"? Če si morda srečka nosečka, potem imajo nekaj nosečniških stvari. H&M je v dveh štukih, v zgornjem je za moške in otročke, v spodnjem pa za ženske in tam je en kotiček za nosečnice.

L.p.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 13:00:34   
snorlax
Očitno sva z Romano pisali istočasno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 13:53:49   
skuštrana
Mah, tale H&M v Celju. Vedno grem v njega in ko najdem cunjo, ki mi je všeč ugotovim, da je nosečniška...Jaz pa nenosečauser posted image . Men so nosečniške stvari tam full všeč, take maldostne, športne...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 16:19:42   
LUNA06
U hvala lenkaS, zdej bom res na en izletek ke u Celje.Mene pa jezi da tle u LJ nč nimajo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H&M v Celju
19.6.2006 19:14:10   
Naja30
No ja, upam da ne boš razočarana. Mene ni ravno navdušil H&M v Celju. Vse se mi zdi tako veliko, kot da smo user posted image  ne pa user posted image

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H&M v Celju
20.6.2006 8:15:17   
turbo
Živjo, v celjski h&m nameravam jutri,
je nosečniški oddelek dobro založen ali naj se rajši podam čez mejo,  prosim za odgovor. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: H&M v Celju
20.6.2006 8:36:12   
bubče
ja, jaz sem tud bila v Celju...pa se mi ne zdi baš nič kej uporabnega....vsaj zame ni bilo....res je pri nas bolj švoh izbira....user posted image


(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: H&M v Celju
20.6.2006 9:27:30   
Naja30
potem je bolje, da greš še malo naprej do MB ali še bolje Avstrije. Res v Celju ni boh ve kaj, slaba izbira, pa kolikor sem vidla v soboto, je zbrana roba, bolj malo kej za najti. Je pa res, da je poceni.

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: H&M v Celju
20.6.2006 12:02:53   
Lu
Ker nisem iz MB me zanima kje ga najdem? Pridem pa iz LJ.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za fantka...
Lubici

... k priimku Skol?

ADAM (17%)

LUKAS (14%)

DAVID (29%)

KRIS (7%)

ERIK (24%)

RUBEN (8%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!