|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vročem vr...
16.6.2006 8:58:22   
Maxica
Sploh ne vem, kaj naj obujem našemu 22-mesečniku v takem vremenu, predvsem za okrog hiše in za krajši sprehod. Supergice se mi zdijo kr prevroče, v teva sandalčkih pa težko hodi dalj časa, v peskovniku mu pa itak pesek skoz leze noter.
Imate kakšno slikico, kaj bi bilo primerno za v taki vročini, za bolj "free" varianto, pa da bi nogica lahko čimbolj dihala, pa pesek ne bi takoj prišel v čevelj? Za punčke se mi zdi, da bi se že kaj našlo, ampak ti naši fantki pa zmeraj zvisijo, se mi zdi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 8:59:42   
Anonimen
Naš je celo poletje v teniskah, sandali ga motijo, tako kot praviš ti. no, včasih je doma bos, če mu zapaše ampak ne pogosto, saj pravim, najraje je v teniskah.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 9:08:06   
tulip
Naš sicer še ne hodi, je pa v vozičku in okrog hiše na travi bos, drugje pa ima Cicibanove sandalčke, take spredaj zaprte. Ja, pesek zna bit problem in edino v teniskah mu ne bi šel noter....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 9:19:59   
Anonimen
mAXICA, ZA TVOJEGA ŠE DOBIŠ V mASSU OD fISHER pRICA TAKE NAPOL SANDALČKE, NAPOL SUPERGICE. pLATNENE, Z USNJENIM PODPLATOM OD ZNOTRAJ, pa z mrežico so kombinirane po vrhu. Take smo mi lansko leto nosili večino poletja, predvsem za v vrtec so bile super. Te so res najboljše, se mi zdi. Tanke, mehke, lahke, zračne, pa pesek tudi ne gre pri krajeh notri, ker so tam zaprte.
Sori za velike črke.

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 9:25:50   
KODA
Jaz sem imela Cicibanove platnene sandalčke,ki so spredaj in zadaj zaprti.Vložek pa je usnjen.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 11:57:05   
lelaval
Moj je najraje v teniskah, bos ali le z natikači,

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
16.6.2006 13:49:16   
babylove
user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
17.6.2006 22:55:31   
Talči
Ja ti Fisher Price so res v redu, no meni se zdijo bolj lepi kot v redu, ker ima noter čisto mokro nogico, pa na tistem polžku, ki je gor prilepljen,  se mi je zadnjič skoraj zadavil. Na avtocesti si ga je strgal iz sandalčka in ga pojedel, potem pa se začel davit. Jaz pa sama z njim v avtu, pa 130/h pod nogo, sem se kar tresla od strahu, takoj ustavila ob strani, ga vzela iz sedeža in obrnila na glavo. Je bil revež čisto rdeč, premočen in zajokan. Potem pa sem še drugega dol strgala. Še zdaj ne morem pozabit...

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
18.6.2006 8:47:05   
Anonimen
Maxica, tole kar opisujeta Splišni in Talči....to zadevo imamo mi in so copati krasni. Nogica se ne poti, hkrati so pa zaprti, da ne gre pesek notri.user posted image

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
20.6.2006 10:37:03   
Maxica
A imate kakšno fotko od teh sandalčkov Fisher price? V soboto smo namreč malo gledali po Massu, ampak nisem videla nič podobnega oz.primernega. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
20.6.2006 10:39:10   
Anonimen
Ne, vsaj jaz ne najdem nobene slike na netu. Lanskih sandalc pa sploh  ne najdem, da bi jih slikala. Očitno sem jih že dala naprej.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
20.6.2006 13:55:23   
Anonimen
Bom jaz danes slikala in pripopala gor Maksica user posted image  Sam da ta mal iz vrtca pride.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
20.6.2006 14:31:12   
Anonimen
Aleluja, naš je danes za v vrtec oul Tevice. Zgleda, da so ga drugi potegnili, ker imajo potem lahko bose noge, na to pa je čisto nor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
20.6.2006 21:57:53   
Anonimen
Slikice so v albumu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
21.6.2006 8:43:44   
Maxica
O super Kristina, hvala. A pa v teh nogica nič ne švica? Zdaj vsaj vem, kaj iskati.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
21.6.2006 8:47:28   
Anonimen
Sem pogledala te od Kristine, ampak to so supergice. Obstajajo pa še sandalčki.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.6.2006 8:53:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
21.6.2006 9:36:49   
andrejaz
Naš ima obute take sandalčke od Fischer price, kot jih je opisala Splišni. Sem dala slikce v album, če se bo kaj vidlo. Od blizu pa jih lahko poslikam šele popoldan, ko naš Mark pride iz vrtca.

Ima pa naš ravno na vseh slikcah obute nogavičke, tako da bo mogoče bolje, da ti naredim posebej slike, da se bo bolje videlo sandalčke.

< Sporočilo je popravil andrejaz -- 21.6.2006 9:38:30 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
21.6.2006 21:13:24   
Anonimen
Ja, točno take je imel tudi Tibor, samo svetle. Sem jih tudi dala v album.user posted image

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
25.6.2006 12:59:48   
dory
moj je velik bos, sem mu pa kupla med drugim tud tele sandale,k jih je mel ze lani, letos so samo vecji :)

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj imajo vaši fantki obuti v takem vroče...
27.6.2006 9:23:26   
Maxica
Teja, mi smo tudi imeli te lani, ampak ne vem, zakaj mu nisem za letos pa večje številke kupila.user posted image user posted image  Sam v teh je isto problem, da se mu pesek nabira.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?