RE: Kako obleči dojenčka ponoči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Antigona -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (16.6.2006 15:45:29)

Žan bo star 11 mesecev in včeraj sem enodelno pižamo z dolgimi rokavi zamenjala za pižamco s kratkimi rokavi in hlačkami, pokrit pa ni nikoli. Pozimi je bilo v sobi pribl. 23 stopinj (pa se v sobi ne kuri) sedaj pa je verjetno okoli 26 stopinj, ne bi vedela točno. Še kadar ga pokrijem, ga v naslednjem trenutku slišim kako se odkrije.... Spal je pa odlično, se ni nič zbujal...




MIN -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (16.6.2006 20:54:18)

Lisa bo stara devet mesecev pa spi samo v pamperski in bodiju s kratkimi rokavi in pokrita z mojim poletnim kovtrom.Res pa je da smo v mansardi in vam povem,da je pasje vroče tako podnevi kot ponoči.Klimo pa še mal cvikam prižgat




natalia -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (16.6.2006 21:10:15)

body s kratkimi rokavi in kratkimi hlačami - pidžamica, pokrita samo do pasu, pri nas je tudi pasje vroče ponoči.

lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.6.2006 23:23:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




benika -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (16.6.2006 23:35:09)

plenica, kratka mikica in hlače tričetrt


Pri nas tudi, stari bomo pa 9 mesecev. Pokrit je s tankim kovtrčkom.




Anonimen -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (17.6.2006 7:10:14)

moja dvo letnica je oblečena samo v pižamo s kratkimi rokavi in hlačami, pa spi v vsemogočih položajih tko da je ponoč sem pa ke tut čist odkrita
moja 1,5 mesečnica pa spi samo v pižamici z dolgimi rokavi in hlačami in pokrita s kovrčkom.




Grascakinja -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (17.6.2006 20:01:29)

Bodi z dolgimi rokavi in doma sešita spalna vreča iz odrabljene rjuhe. Ko je fuuul vroče, imam vrečo iz ene plasti rjuhe, ko je pa srednje vroče, pa iz dveh.




sonchica -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (8.7.2006 22:00:26)

mam sobo na južni strani in je zelo vroče jaz sem tud sam v spodni majčki in v gatak... sineka pa oblečem v bodi pa zokne mo dam gor ter pokrijem ga z rjuho... če bi ga blo mrzlo bi joko.... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mateja82 -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (9.7.2006 16:10:50)

Mi imamo v sobi zelo vroče 28- bilo je že tud 29 stopinj. kadar je tako zelo vroče spi kar v bodijo s kratkimi rokavi, pa pokrita samo s planičko al pa še to ne.




dani -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (9.7.2006 16:36:07)

V sobi je 25°C in najina [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]  spi v bodiju brez rokavov. Približno 2 minuti pa je pokrita z rjuho.




AishaM -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (24.7.2006 17:34:43)

Samo bodi s kratkimi rokavi in kratkimi hlačkami. Brez nogavičk. In tudi pokrita noče biti. V sobi pa imamo 25 stopinj.




lolipop -> RE: Kako obleči dojenčka ponoči (24.7.2006 22:50:51)

Še 14 dni nazaj je bil v bodiju z dolgimi rokavi, zdaj pa ima kratke rokave, dolge, tanke hlače in nogavičke. Vse je odvisno od dojenčka samega. Ampak za spalno vrečo je pa zdaj čisto prevroče.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]