|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poletna oblačila
13.6.2006 14:55:19   
arielca
Ali v tem vremenu vaše user posted image  že oblačite v kratke majčke in hlače ali vztrajate pri prehodnih oblačilih?

Moja user posted image  je stara 6 mesecev pa kar ne vem, kaj bi... user posted image  Če je sonček je sicer vroče, ampak ko zapiha pa ni nič luštno. Kje je pravo poletje?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 15:03:46   
soncicaT
Ma kaj vem če je tako čzdno vreme.user posted image

Nekaj časa nazaj je kazalo na lep dan, evo mu dam kratek rokav, potem se je na sprehodu shladilo, in se je takoj nahladil.

Danes pa sem mu dop - ob 9h dala dolg rokav - body, pa hlačke - trenirkica, nogavičke, pa mu je bilo ob pol enajstih že fuuul vroče.

Evo sedajle ob 3h je pa spet ćudno zunaj...kaj veš.

Večji problem se meni zdi, da se zunaj navročičijo, potem pa v hladno bajto ali trgovino - super za prehlad.

lp

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 15:10:40   
Anonimen
Za zgoraj body brez rokavov+kratka majčka+jopica (če postane hladneje).

Za spodaj pa tanke hlače ali krilo + dekica v vozičku za hlad.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 15:17:12   
soncicaT
Ja, sej pametno je kaj zraven imet.

Jaz to sedaj delam..user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 15:21:10   
total
bodi kratek rokav,majčka skratkimi rokavi in tanjše hlače,če je vreme toplo kot danes,drgač pa ma gor dolgi rokav.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 15:59:10   
Mala Vita
Moji 8 mesecev stari punčki oblečem bodi s kratkimi rokavi, spodaj pa zelo tanko trenerkico ali hlače..Zraven imam pa vedno še zgornji del trenerkice ali tanko majčko...za vsak slučaj.....Mislim, da je bolje premalo kot prevečuser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 16:48:34   
allj
Bodi s kratkimi rokavi, tanke žabice in tiste hlačke z volančki, ki pridejo čez pleničko ali pa kratke hlačke do kolen in nogavičke. Seveda s sabo še jopico in dekico za rezervo.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 16:55:01   
petra.horzi
zjutri bodi z dolgimi rokavi, čez puloverček, pa dolge hlače pa štumfke, pol k se segreje mu slečem pulover, če rata pa še bl vroče mu pa zaviham hlače in bodi
če grem pa kasnej vn ga pa mnj oblečem-tanke hlače, tanek bodi z dolgimi al pa kratke rokave, pa vzamem vedno neki sabo za čez

najbolš je met zmeri par oblekc sabo za rezervo, pa ga slačiš pa oblačič kokr je:)

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu allj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 17:00:50   
natalia
nič kratkega še, vreme je zelo čudno. sva imeli enkrat krajše hlače gor, pa se je že nahladila. vedno pa imam dekico zraven.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poletna oblačila
13.6.2006 21:31:00   
lelaval
Bodi s kratkimi rokavi, tanjše hlačke, čez pa jopico ali majčko, ki pa jo slačim, ko je sonce in zopet oblačim, ko se sonce skrije. Sem ful jezna na to vreme.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.6.2006 22:35:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 3:58:58   
Lana_s
Ponavadi ima spodnjo majčko in kratke rokave oblečene in pripravljen zgornji del trenirke, če je mrzlo.
Upam, da se bo to vreme kmalu izboljšalo, ker je Tina imela rojstni dan in ima polno krilc, oblekic in 2x več kratkih rokavov kot jaz user posted image in mi je škoda da jih ne bi vsaj parkrat imela gor.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 8:25:17   
Antigona
Moj je imel včeraj oblečen bodi z krastkimi rokavi in kratke hlače (farmarke), s sabo sem sicer imela jopco če bi se kaj shladilo, vendar je nisem rabila. Pa dokler je bil v vozičku je bil tudi bos. Je pa bolj vroče sorte in mu je takoj ful vroče.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 9:00:36   
Anonimen
No ja nisme lih taprava za dajat nasvete,ker je tu ob morju že 30 stopinj in je vroče,tako,da je naš triletnik že čisto poletno oblečen.Obleči ga tako,da lahko po potrebi slačiš in oblačiš nazaj,če se shladi.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 12:15:12   
mayflower
Moj je oblečen: bodi brez rokavov, gor majica s kratkimi rokavi in kratke hlačke z naramnicami , pa še nogavičke. Ko sva šla ven sem mu čez nogce dala dekico- predvsem zaradi sonca. Na Goriškem je že tko zakuhalo, da se vsi že potimo zunej. Sva bla včeraj do šeste popoldne zunej, pa je tko kuhalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 15:28:42   
katarina2004
Tudi moj ima body brez rokavov cez pa majčko s kratkimi rokavi pa 3/4 hlačke. Ma to vreme je tako nepredvidljivo, da imam vedno sabo kakšno tanjšo majčko z dolgimi rokavi ali p atenko jopico.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 15:36:50   
TVN
Mi gremo običajno prvič ven okoli 10. ure in takrat ima preko body-ja s kratkimi rokavi oblečeno tanko majico z dolgimi rokavi, spodaj pa hlačke + nogavičke. Ko se še bolj segreje, slečemo dolge rokave in ostanemo v body-ju s kratkimi rokavi + spodaj zelo tanke hlačke brez nogavičk. S seboj imam vedno tanko dekico, da jo po potrebi pokrijem oz. lahko jaknico za zgoraj.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poletna oblačila
14.6.2006 20:12:33   
Anonimen
Če je sonček, ampak piha, ji dam tanek bodi z dolgimi rokavi, če je pa toplo ali celo tako vroče kot včeraj in danes, je pa obvezno v kratkih rokavih. Pravzaprav jo nameravam jutri že brez rokavov oblečt.

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?