|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 20:16:34   
tinatona
Pozdravljene punce (in fantje)!

Jaz bi pa rabila eno pomoč. Kupila sem rabljenega Zappa, pa ni panike - je prav fejst. Ampak založila sem navodila. A mi lahko katera pove kako se zadnja kolesa fiksira (da se ne snemajo). Namreč zdajle sem ga zložila pa mi kolesa kar dol padejo. Al je to normalno tako (prej se mi še ni zgodilo)? Dejte mal svoje pogledat, pa mi povejte.

HVALA!!!

LP Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 20:33:31   
frutka_
Nič extra samo fajn jih je treba gor pritisnit.

LP

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 20:35:45   
tinatona
Hej!

Evo sem probala pa še vedno dol pade. A mora kaj zaskočit?

LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 20:50:02   
frutka_
V navodilih je narisano, da kolo položiš na tla in nato gor natakneš tisto os od kolesa. Slišati se mora klik! To velja za zadnji kolesi!

Za prednje vrtljivo kolo pa velja, da ga kar gor natkneš, ko voziček normalno stoji. Spet moraš slišati klik!

Gre?!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 20:54:31   
tinatona
NEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Natikam, pa nič ne klikne. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 21:02:23   
frutka_
Kaj se nobeno kolo ne natakne?!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 21:11:02   
tinatona
Ja noben ne klikne.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 21:13:41   
frutka_
Voziček zloži in poskusi na zloženem vozičku izvesti zgoraj naštete manevre...ven iz tiste črne plastike morajo na poziciji kjer pridejo kolesa, ven gledati kovinske osi, na katere se natkne nato gor kolo. Gleda kaj ven ali ne?!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 21:20:00   
tinatona
Hej!

Grem zdaj gledat. Ma saj na kolesu je palica in vse skupaj dol pade. Glej bom poslikala in dala v album, da bo bolj jasno.

LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 21:30:08   
tinatona
Evo sem naredila album.

LP Tina

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 22:12:15   
frutka_
Jaz ne vidim nobene napake...v navodilih je narisano, da kolo  položiš na tla in zložen voziček gor natakneš. Ko naredi klik je zadevica opravljena!
Morda kolo malo obrni in gor močno pritisni...sicer pa če imaš v bližini BC prosi prodajalke da pogledajo zadevo in ti morda pomagajo.

Glede na to, da nobeno kolo ne gre natakniti predvidevam, da nimaš nekaj nastavljeno v redu...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 22:27:50   
tinatona
Hej!

Hvala za odgovore in tvojo pomoč. Ja saj bom res šla do Baby centra jutri. Upam samo da bo oče kmalu doma da me bo peljal. Ne upam se it s takim vozekom z busom.

LP Tina

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 22:28:34   
tinatona
Sem hotla še to rečt... sej natakne se, samo zaskoči se ne in pol skoz dol pada.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
9.6.2006 22:31:38   
frutka_
Okej sporoči kako si uredila! Verjamem da bi želela vpziček na spehod peljat...user posted image Jaz sem ga prvi dan že vozila okrog. če nimaš nakupovalne mrežice ti priporočam, da še to mimogrede nabaviš...eno poceni, niso drage boljše!

LPuser posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
10.6.2006 8:54:40   
skuštrana
Zadnja kolesa pri Zappu se naj bi zaskočila, ampak na našem se ne vedno. Pa niso še nikoli dol padla. Ti jih samo gor potisni in potem pelji par metrov pa boš videla, da bosta tista dva bela gumbeka kar sama od sebe ven skočila in kolesa bodo fiksirana. Vsaj tako je pri nas. Jaz jih samo nataknem in ne kompliciram s tem, da se mora čuti klik, ker se ne čuje nikoli. Še tisti gumbek ne izkoči, ampak po parih metrih vožnje je kolo vedno fiksno in je vse ok. Pa še nikoli nismo ostali brez kolesa.user posted image user posted image
Drugače pa vprašaj v Baby centru, samo tam so tiste prodajalke tako nesposobne, da je kriza...Vsaj v Celju je tako.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Zapp - NUJNO!!!
10.6.2006 9:41:38   
tinatona
Hej!

Hvala za predlog. Saj sem se pol včeraj še nekaj časa matrala in mi je uspelo zrihtat. Ja tisti gumbki so nagajal in se pol kolo ni hotel zaskočit. Ma zdaj je uspelo in bom vedla za drugič. HVALA obema!!!

LP Tina

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?