|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za frutko
7.6.2006 21:44:02   
babylove
Tega poznaš?

user posted image

Kaj pa tega?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za frutko
7.6.2006 21:47:26   
babylove
Še en:

user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za frutko
7.6.2006 21:48:39   
frutka_
Taprvi je Stokke se mi zdi in semga videla v živo ga ima ena mamica, ki jo bežno poznam. Sicer mi je všeč, ker je praktičen in ga lahko po stopnicah voziš. Pa zelo lepe barve imajo.

Tadrugi pa je Mutsy ali nekaj podobnega...Če bi bilo po moje bi menda voziček menjala vsakega pol leta!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za frutko
7.6.2006 21:50:14   
frutka_
Uuuu...tale mi je res všeč...grem še malo sama prečekirat net.Ti bom vrgla kost za glodanje...hehehe...user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za frutko
7.6.2006 22:03:31   
frutka_
Za malo prinčipeso:

http://www.thekidswindow.co.uk/baby/selling.asp?product=LPR0350&linkpage=pram.asp

Tukaj so še EKO oblačila http://www.thekidswindow.co.uk/natural-baby/organic-baby-clothes.htm


http://www.lullabys.co.uk/bugaboo_frog.htm



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za frutko
7.6.2006 22:14:00   
Anonimen
Hmmm, oprostita, da vdiram v vajino temo, a me je privlekla ena opazka. Za katero prinčipeso pa bi bil voziček, če pa vidve imata obe fantke in to že kar velike pikece, ki ne potrebujejo ravno vozička več???? Hitro na raport, prosim, ker me radovednost daje.user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za frutko
7.6.2006 22:14:34   
babylove
user posted image

Ta mi je pa res všeč user posted image .
Ampak dvomim, da bo pri nas prišel v uporabo... 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za frutko
7.6.2006 22:17:00   
babylove
Blacky, nimam pojma.
Bi rekla, da pri frutki čakajo/želijo punčko user posted image  .


Zadnjič sem videla en voziček v strašno roza barvi, ne vem če je bil Peg Perego ali Loola. Ampak je bil res ful roza, z avtosedežem vred.

< Sporočilo je popravil babylove -- 7.6.2006 22:19:08 >

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za frutko
8.6.2006 0:00:44   
Anonimen
Ej, a mi lahko ena razlozi, kaj je pri bugaboo-ju tolk fajn? Glede na to, da ga ima polovica zvezdnic. Ampak meni ta tamala kolesca ne grejo v glavo, pa se tko cudno nizek mi je.

Stokke mi je pa grozen. Kot kak servirni vozicek. Jaz vsake tolk casa videvam eno mamico z zelenim stokke vozom. Pa mi ni vsec, niti barva (taka ziva, temna zelena). 

Un tretji me pa spominja na buzza, k mi tut ni vsec user posted image user posted image user posted image  

Se vedno mi je najlepsi Quinnyev freestyle (ta prvi, z gibljiv kolesom, 3kolesnik, bohnedej 4), se sploh z lupinico in rdec mothercare za dvojcke user posted image

Ampak preden bom jst mela otroke, bodo vozicki najbrz samo se na dveh kolseih..al pa na daljincauser posted image

Lp, Ribica

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?