Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Abby -> Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (6.6.2006 13:40:27)

Katerega priporočate, kakšne so vaše izkušnje? Prej sem bila že trdno odločena za Roemerja, zdaj pa sem prebrala test v zadnji številki Motorevije, pa se je Tobi zelo dobro odrezal.




Seven* -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (6.6.2006 13:44:33)

Tobi je tudi na avstrijskih testih dobil odlicne ocene..

Pa meni osebno je bolj vsec. Super sedez! Jaz bi vzela Tobija.




Bubamaraa -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (6.6.2006 13:49:10)

Jaz bi tudi vzela Tobija, ker imam sedaj Priori-xp in sem zelo zadovoljna.....




StBarbara -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (6.6.2006 14:57:20)

Mi imamo priorija xp, pa sem zelo zadovoljna z njim, tako, da bi  tobija nejverjetneje kupila. Pa tudi barve so mi pri tobiju lepše.




pravljica -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (6.6.2006 20:34:57)

jaz bi tudi tobija, če ne bi bil tako drag [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Abby -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (7.6.2006 13:44:22)

Mislim, da se bom tudi sama odločila za Tobija. Roemer je sicer v BC v akciji, ampak je ostal samo še v eni (dolgočasni) barvi. Škoda, da se TObi ne dobi s tistimi lepimi vzorčki, ki jih imajo Maxi Cosi isofix sedeži.




Alina_alin -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (8.6.2006 15:52:36)

Tudi mi smo se odločali med tema dvema. Pa smo že šli v BC z odločitvijo, da bomo kupili Romera, ki je sedaj v akciji. In smo lepo šli domov praznih rok, ker nam tudi noben ni bil všeč  -  vzorec oz. barva. Pa smo se odočili za Tobija. Ne vem pa še kje ga naj kupim - kje je najcenejši.  Si ti že ugotovila?




aa -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (8.6.2006 23:36:48)

http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1019/Oprema/-/




hanita -> RE: Roemer king TS ali Maxi Cosi Tobi? (11.6.2006 17:08:32)

Res ne vem zakaj gledate na barve in vzorce stolčkov, važno da  je dober in ugodna cena, že tako je vse drago, zaradi dveh narisanih marjetic pa plačaš 20 tisoč več. Ne  vem no, mogoče sem jaz malo staromodna.




Stran: [1]