|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postavljanje na noge, ponoči
4.6.2006 16:38:24   
TONČI.
Moj otrok je do treh dni nazaj vsako noč spal ko mucek. Nikoli ni bilo nič problema pri spanju. Če se je sredi noči zbudil si je našel sam dudo in nazaj zaspal. Pojavil se je pa sedaj. Namreč tri dni nazaj je pogruntal, da se lahko z rokicami prime vrh postelje in se potegne gor, da stoji. Star je 7.5m. Sedaj se pa ko se sredi noči zbudi hoče postavlat na noge. Sevede ob tem glasno godrnja. Potem jaz vstanem, mu dam dudo in ga položim v ležeči položaj v njegovi posteljici. To mu ni všeč in se zopet želi postavljat na noge. Ko mi pride to že vrh glave ga vzamem in ga dam v svojo posteljo. Tu pa kot bi ga začaral v minuti zaspi.
Zdej me pa zanima če ste ve tud imele kdaj tak problem in kaj ste naredile. Mene je namreč malo strah da se bo navadil, da vedno zaspi potem v moji postelji in bo to začel iskoriščat. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
4.6.2006 16:54:53   
Mojca P.
Tak problem poznam. Ziga je delal isto, ceprav ni nikoli spal v najini postelji..pac je pa vseeno dosegel, da sem ga vsaj za min dvignila in pocartala.
Hja, vse skupaj je trajalo do 9 meseca, ko sva se zaradi neprespanosti (samo zato, ker se je mali vsakic, ko se je obrnil spomnil, da sva zraven in, da se zna dvignit in, da ga bomo pocartali)user posted image user posted image odlocila, da gre v svojo sobo. Ze prvo noc je prespal brez zbujanja...se mi zdi, da je vedel, da ni nikogar zraven, da bi ga budil...od takrat spi cele noci!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
4.6.2006 17:01:09   
Jessy
Če mi ne joče, jo kar pustim, da stoji in skače, saj se prej ali slej utrudi in omaga nazaj. Jaz pa čez kakih 15 minutk skočim pogledat, če je že zaspala, pa jo potem samo prestavim in pokrijem! Isto naredim tudi podnevi!

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
4.6.2006 17:07:55   
tulip
Naš dela isto, zaenkret pred dnevnim spanjem...Se dviguje, ves zaspan in od utrujenosti opleta, ker ne more stat, pa dere se kot da ga dajemo iz kože...Nekajkrat sem ga vzela ven in mi je zaspal v trenutku na rokah, potem pa sem si rekla da tako ne gre in sem ga pustila...Da ne bi. Je bil cel user posted image ,  sem ga pogledala in naenkrat je imel polna usta krvi!!! Ko je opletal je očitno tako ob stranico posteljice padel, da si je ustnico presekal, pa čeprav ima oblazinjeno... Zobje so na srečo še tu, ampak.. zdaj smo na istem kot prej...user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
5.6.2006 9:26:11   
pika_b
To nam je zelo dobro poznano. Poplnoma enaka zgodba. Pri meni v postelji pa takoj zaspi.
V posteljici se postavlja na noge od cca. 7m, ampak ponoči pa je to začel delat pri 8m. Prava katastrofa. Zdaj je star 10m in se ni nič spremenilo. Vsako noč ista pesem. Kaj naredit? Mislim, da nič. Počakat da mine, tako kot vse ostale stvari, ki jih primejo in minejo. Upam, da user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
6.6.2006 10:03:18   
bambi
Se pridružujem klubu, tudi moja se postavljaa gor, ponoči, tako da jo moram prestavljati po 10x, ko mi dop.... jo vzamem in dam na joško in je mir....za kakšne 2-3 ure.....

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
6.6.2006 10:43:14   
Grascakinja
Bo minilo..... to je vse, kar lahko rečem. Naša je bila tudi tako navdušena nad stanjem, da je še ponoči vstjala. In nasploh, ko se je zbudila tudi čez dan, še vsa tresoča in komaj oči odprla, pa je že hitela vstat, ko da bi jo neka nevidna sila na noge postavljala. Je minilo. Skoraj.....user posted image

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postavljanje na noge, ponoči
6.6.2006 22:25:37   
suziq79
To je faza, ki čez čas mine. Gre pa zato, da ko otrok odkrije neko novo gibanje potem to non-stop ponavlja, kot da bi ga nekaj sililo. Ko se bo navadil na stanje pokonci ne bo več vstajal ponoči.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.6.2006 23:43:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suziq79)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?