|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poslikava otroške sobe
1.6.2006 20:46:56   
atinav
Opazila sem da imate nekateri res prelepeuser posted image otroške sobe...zdaj ko se bomo preselili v novo stanovaje, smo se odločili, da bi tudi našuser posted image  imel eno tako zanimivo sobico. Tako da bi potrebovala nekoga, ki zna poslikati otroško sobo in seveda, da nebi bil preveč draguser posted image .
Hvala user posted image .

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poslikava otroške sobe
1.6.2006 22:59:55   
Anonimen
mislim da si lahko tudi  sama naredita, saj v papirnicah obstajajo vzorci , ki jih prilepis in pol pobarvas kak ti pase. ker obstajajo tud lepe otroske. malo poglej po papirnicah ali pa v trgovinah z barvo. upam da sam ti kaj pomagala ker je najboljse ce si sama to naredita za svojegauser posted image  lp

(odgovor članu atinav)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poslikava otroške sobe
2.6.2006 8:55:35   
Tina26
Hojla
Jaz sem svoji user posted image sama porisala sobo in sem zares pretiravala s risbami, zato je vse skupaj trajalo dober teden. Vzemi si dva dni časa in nariši dve slikici s pomočjo projektorja ali grafoskopa in videla boš da ti bo uspelo, pa še ponosna boš nase - user posted image pa bo sploh vesel in se bo rad igral v svoji novi sobici.

NI TEŽKO, ZARES NE!!!

L.P. Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poslikava otroške sobe
2.6.2006 17:07:18   
SU
Kaj pa kakšne ideje za poslikavo stene?? So kje na netu kakšne slikce, če katera mogoče ve?? Midva sva ravno prebelila stene, zdaj se pa nameravam malce "izživljati" in malati po steni, pa še ne vem kaj bi narisala.....LP

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poslikava otroške sobe
3.6.2006 13:55:51   
Anonimen
moj slika na stene..kako si pa lahko ogledaš v mojem albumu

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poslikava otroške sobe
3.6.2006 22:22:46   
ajdaN
http://www.art-fantasy.info/STRANI/POSLIKAVA_SOBE.htm 

http://www.thepaintedroom.com/children.html 

Nekaj idej lahko poiščeš tukajle. Drugače pa grafoskop pa slikica sprintana na folijo, pa veeeelikooooo potrpljenja. Meni je vzelo cel teden. Res pa je poslikana cela soba od tal do stropa.




 

 

< Sporočilo je popravil ajdaN -- 3.6.2006 22:23:05 >

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poslikava otroške sobe
3.6.2006 22:25:21   
ajdaN
Tina26 sem pogledala slikice vaše sobice in vidim, da imamo zelo podobno poslikanouser posted image !

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poslikava otroške sobe
5.6.2006 12:32:17   
SU
Ful, ful hvala za ideje!! Zdaj pa z možem narediva "kompromis" in se spustim v ustvarjalne vode!! Hehe...že komaj čakam!! Imate pa res prekrasno poslikane sobice!!!user posted image Hvala! LP

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poslikava otroške sobe
5.6.2006 13:42:18   
Dadi
Si lahko ogledaš tudi v našem albumu kako zgleda naša otroška. Pa obilo ustvarjalne žilice.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poslikava otroške sobe
5.6.2006 14:19:21   
puncica
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=703561

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poslikava otroške sobe
9.6.2006 21:47:55   
Anonimen
Maxovo sobico si tudo lahko ogledaš v albumu. Geslo: Lumpi

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poslikava otroške sobe
11.6.2006 20:56:00   
zlatolasska
Oh, wow, Urska... user posted image user posted image  A to si res vse ti sama ustvarila??? Noro...

Jaz mam pa eno vprasanje... S kaksnimi barvami pa to slikate na stene?
Bom poleti malo prebarvala najino gnezdece - sicer otroska soba se ne pride v postev, ampak bi rada malo ustvarjala... Ksnega Medi Puja si bi fliknla na steno za moje veselje... user posted image

Kaj pa za lesene povrsine (recimo omare ali mize).. Kaksno barvo naj uporabim tam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poslikava otroške sobe
12.6.2006 15:33:44   
Anonimen
Zlatolaska, jaz sem risala in barvala s stenskimi barvami Krautöl. So oljne barve in če se slučajno slike umažejo, ker jih bodo otroci verjetno prijemali, jih lahko brez problema opereš z mokro krpo in ne bo šla barva dol oz., da bi se slika uničila.

Lesene stvari pa verjetno pobarvaš z barvami za les - nisem še probala tega

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poslikava otroške sobe
13.6.2006 14:44:16   
zlatolasska
O, super.. hvala za podatek.. user posted image  Se ne bi domislila oljnih barv... Sam to pol najbrz ne gre dol, ko hoces, da gre enkrat dol? Ali? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poslikava otroške sobe
14.6.2006 19:17:46   
Anonimen
zlatolaska preštrihati je potrebnouser posted image

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poslikava otroške sobe
14.6.2006 20:27:37   
borovnička
Uauuu URSKA, jaz sem brez besed, mam kar usta odprta. Kaka lepa sobica! user posted image Pa medvedek Pu, moj najljubši.user posted image user posted image user posted image Tako sobico bi jaz takoj imela za našega malega lumpa. No pa kaj sam za user posted image , še zase.user posted image Ful, ful lepa sobica. Čestitam mamici umetnici!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poslikava otroške sobe
14.6.2006 21:20:38   
zlatolasska
Ja lol.. Najbrz res.. Sam sm mela v glavi moje umetnije z voscenkami po steni... K sm mogla pol to kar posteno parkrat prebravat, pa se se zmer mal pozna, kje je blo pobarvano...
Pa oljne barve se mi slisijo nekaj tacga kot voscenke...  olje.. ne gre nikamor... cez ne prime nic... user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poslikava otroške sobe
14.6.2006 21:21:33   
zlatolasska
Aja, Borovnicka.. Me veseli, da je se kdo navdusen nad Pujem.. user posted image
Js sem namrec kr ze malo obsedena z njim... Pa se sploh nimam kakega dojencka.. Kaj bo sele takrat hehe... user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poslikava otroške sobe
16.6.2006 20:01:48   
Anonimen
Zlatolaska, jaz sem 1 x na neki nemški televiziji (tam ko imajo SOS team), v oddaji, ko jim rihtajo stanovanja, videla, da moraš najprej z belo poštrihati, pa potem z drugo barvo čez. Zdaj kakšna je pa ta bela, pa ne vem, veš. Verjetno bi morala kakšnega majstra vprašati. Ker če ne bi šlo dol,  potem tašnih barv, verjetno ne bi delaliuser posted image . PA tudi tam sem dobila vedno veliko idej glede, barvanja, dekaracije itd. Kaj bodo pa potem delali tisti, ki se bodo za nama preselili v stanovanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poslikava otroške sobe
19.6.2006 11:43:27   
np2000
Tudi jaz sem svoji hčerki in nečaku sama poslikala stene. Več:
http://www.nastja.com/travel/funny3/photo.htm#Poslikava-sten

_____________________________

Vabljeni na družinsko spletno stran www.nastja.com

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poslikava otroške sobe
17.6.2010 19:55:52   
risančki
Mislim da lahko sama naredita, oz. lahko kdorkoli naredi sam. Malo časa in potrpljenja je potrebno, to je pa tudi vse. Kakšno idejo pa lahko dobite spodaj. Pa obilico veselja pri ustvarjanju.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/risancki

(odgovor članu piki*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?