|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Renault Kangoo
29.5.2006 11:49:05   
Čajček
Pozdravljene!
Ne, nisem zgrešila foruma user posted image , zanima me ali ima katera Kangooja, predvsem pa kateri avtosedež ima noter? user posted image  Mi smo kuili Kinga, pa nekam "pleše", sicer je mišljen za ta drugi avto, dokler pa ne naberemo financ za drugi stolček, g malo prenašamo.
Kateri se je pri vas dobro obnesel?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Renault Kangoo
29.5.2006 15:05:11   
jagoda
Jaz mam v Kanguju Romerja Kinga - isofix in sem super zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Renault Kangoo
29.5.2006 16:22:44   
tana 1
Jest imam Romerja  Kinga na sredini zadaj (ker nimamo isofixa) in je super, tavelika ima tud Romerja tistega od 15kg naprej na eni strani, pa je sam mal, zoprno ker je malo prostora za zapenjanje ampak se potrudi .

Lp

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Renault Kangoo
29.5.2006 21:00:48   
Čajček
Tudi mi nimamo isofixa, ker je avtek že starejši. Vendar pa mi romerja ne uspe namestiti tako, da ne bi plesal levo in desno. A si mogoče kaj podložila pod sedež, ker so sedeži še kar nagnjeni. V moji Škodici sede kot ulit, pri Kangooju pa se nekaj heca.Sem poskusila tudi na sredino, pa se mi je zdelo še slabše... no imamo ga šele 4 dni, pa se mogoče še spraksiramo user posted image
Hvala za pomoč, čeprav zgleda, da nas je s Kangooji bolj malo... user posted image

Čajček

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?