|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko ste stare??
22.5.2006 12:10:28   
Anonimen
Stara sem 26 let in to je moja prva user posted image . Včasih sem govorila, da bom prvega imela pri 22, potem pa vidiš, da tako ne gre. Najprej faks, potem redna služba in na koncu stanovanje. Zdaj pa sem zelo user posted image .

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Koliko ste stare??
22.5.2006 12:13:18   
Tanyka
Ojla stara sem 22 let,  user posted image sem drugič. PDP imam 22.08.2006, prva hčera je stara 3 leta.user posted image user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Koliko ste stare??
23.5.2006 13:12:14   
ribica.
Stara sem 28 in imamo tri tedne starega dojenčka.  Prvega sem rodila pri 25-ih.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Koliko ste stare??
23.5.2006 14:02:54   
kapesanta
Novembra bom 32, pričakujem prvo bebiko. Pri nama je šlo po principu - najprej štalca pol pa kravca. No ja, pravzaprav enostavno nisva bila pripravljena na user posted image , pol je začelo pa nekaj manjkat in ko sma se odločla, se je kar prec prjel.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Koliko ste stare??
1.7.2006 15:12:12   
Jelenche
jaz sem stara 26 let, prvič user posted image , sicer sem pa od majhne govorila da pred 25 letom ne bom rodila in ... prerpokba se je izpolnila

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Koliko ste stare??
1.7.2006 16:02:30   
bucka01
Jaz mam pa 26 let prvegauser posted image  sem imela pri 20 sedaj je že vredu fant.Drugega user posted image pa pričakujemo v januarju.

< Sporočilo je popravil bucka01 -- 1.7.2006 16:03:14 >

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Koliko ste stare??
2.7.2006 11:13:26   
eva1
jaz sem prvega imela pri 22 letih, drugega bom rodila pri 24-ih, da bo za trejega še dovolj časauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Koliko ste stare??
2.7.2006 11:41:06   
KaMa
IZVIRNO SPOROČILO: ajja

Naj vam povem še komentar moje mame: boljše malo bolj hitro, kot da ne rata. Drži, ne!? Vsem lepo in zdravo user posted image !


Uuu, podobno pri meni. Zaenkrat sem stara se 25 in prvi otrok (bova pa imeli precej blizu rojstni dan). Smesno je, ker moje prijateljice se zivijo studentsko zivljenje in sem prva v svojem krogu pa me imajo za zelo mlado mamico. Ko pa to berem, pa vidim, koliko nas v bistvu je. Je pa vedno tak, da si ljudje zelijo najprej uredit "stalco" pa imet stabilno zivljenje, preden se odlocajo za otroka. Ampak mislim, da glede moznosti zaposlitve in cene stanovanj, bi bla jaz potem ze krepko cez trideset. Sem zelo vesela, da sem zdaj zanosila, vse drugo se ze nekak uredi!

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Koliko ste stare??
2.7.2006 16:04:09   
Anonimen
pet dni po mojem rojstnem dnevu sva izvedela veselo novičko user posted image user posted image stara pa sem 25 let, prva nosečnostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KaMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Koliko ste stare??
2.7.2006 16:52:39   
ZalaTM
29 let bila letos - to je najin prvi user posted image .

baj,M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Koliko ste stare??
2.7.2006 23:47:09   
adriana_m
stara sem 31 let, moj prvi user posted image

pdp imam na svoj 32 roj.dan. Zdi se mi, a sem se mlada in za otroka ravno prav stara. Verjamem, da se mi bo z otrokom porodila tudi energija, ki jo bom zanj potrebovala. Vse je slo po planu, faks, sluzba, stanovanje, magisterij, ...

user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Koliko ste stare??
3.7.2006 0:09:26   
BLAŽIKA
Pri 27 letih sem rodila punčko. Za vnaprej pa smo še brez plana ampak takrat bom zagotovo čez 30user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Koliko ste stare??
3.7.2006 4:05:08   
Lana_s
Imam  skoraj 13 mesečno punčko, oktobra bom stara 26, konec novembra pa se nam pridruži še enuser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!