ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


CERT -> ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (15.5.2006 7:18:13)

KATERE SE BOLJ ODNESEJO PRI OTROKU KI ŽE KOBACA OZ. HODI. TISTA KI IMA IZKUŠNJE NAJ MI JIH PROSIM POSREDUJE. HVALA.




Anonimen -> RE: ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (15.5.2006 12:59:54)

Živjo.
Zeleni racman so bolj debele, medtem ko je rumeni racman bolj tanek. To se pozna tako pri hoji in kobacanju kot tudi pri vpojnosti. Jaz sem imela zelenega, pa sem jih kmalu po enem letu pospravila in shranila za naslednjega otroka. Rumeni racman je glede kobacanja boljši, samo pa niso tako vpojne.
Tako da so prednosti in slabosti. Jaz bi kupila pol zelenega pol rumenega racmana.

Čaw
Tash




NRMM -> RE: ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (15.5.2006 22:53:06)

Jaz imam pol rumenega, pol zelenega. In tako je vse, kot je predhodnica napisala.




karin412 -> RE: ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (16.5.2006 20:27:46)

Po mojih izkušnjah (Ajla ima 3 mesece), se strinjam z zgornjima dvema. Jaz imam samo 2 rumena, 22 zelenih.




Darja_29 -> RE: ZELENE ALI RUMENE RACMANOVE BOMBAŽNE PLENICE (19.5.2006 0:40:20)

Jaz imam pa pri 14 mesecih samo 1 rumeno, ker sem jo pač kupila da jo sprobamo, ko sem pa pred rojstvom kupovala, pa še ni bilo ožjega kroja. Moj malček že hodi, vendar ne opazim nobene razlike v hoji, je pa meni osebno rumeni malo bolj všeč, ker pač nimamo tako "polne" rite... Ampak zdej ne bom dokupovala, upam da bomo do jeseni že brez...




Stran: [1]