domača lekarna za dojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


livia -> domača lekarna za dojenčka (14.5.2006 10:00:06)

Doma nimam čisto nobenega zdravila za našo pikico staro 5 tednov. Normalno se mi pa zdi, da bi doma imela kaj za vsak slučaj, če dobi vročino ali kaj podobnega (piki žuželk). Kaj se sploh lahko zgodi s tako majhnim otročkom? Za kaj lahko zboli?
Kaj priporočate, da kupim?




Lunca1 -> RE: domača lekarna za dojenčka (14.5.2006 10:05:24)

Paracetamol svečke ali Calpol za zbijanje vročine, pa mi imamo glicerinske svečke, za primer zaprtosti, pa kaj za po piku mrčesa.




Anonimen -> RE: domača lekarna za dojenčka (14.5.2006 10:07:33)

js sem imela doma svečke za vročino zbijat pri taprvi pa sem jih samo preč vrgla ker jim je rok potekel. na srečo jih nismo nikol rabil. zdej pri drugi nimam nič. če bo nuja bo že en šibov hit v lekarno, sej ej dežurna skos odprta!




2ursae -> RE: domača lekarna za dojenčka (14.5.2006 21:21:28)

meni je pediater rekel, da moram prve 3 mesece, če mali zboli, prit v ambulanto in mu ne smem ničesar dajat na lastno pest.




Bonnie_RR -> RE: domača lekarna za dojenčka (14.5.2006 23:19:12)

Moj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] bo jutri star 3 mesece, pa doma nimam čisto nobene stvari, če bi zbolel. Imam samo fiziološko raztopino za čiščenje noska. Drugega (na srečo) niti ne potrebujem, če bi pa do česa prišlo, bi pa najprej malo poklicala naokoli in se pogovorila s pediatrinjo in šele nato skočila v lekarno.
Na lastno pest in brez posveta si ne bi upala malemu dati ničesar.




Stran: [1]