|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:02:49   
bskrle
A je katera v teh dneh stikala po trgovinah?

Ko sem preprala cunjice od malih dveh, sem ugotovila, da so stvari sprane, elastike so slabe ipd. Ker moram kupiti par malenkosti (bombaž) za prvi in drugi mesec (kapico, žabice, pajacek,jopčko) me zanima, kam naj grem. Interspar, Le clerk ali H&M ALI MOTERCARE? Kupila bi oblačila nevtralnih barv, pa ne kaj posebej dragega.

Ostale robe imam dovolj od 68 št. naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:07:45   
Anonimen
Zadovoljna sem z vsem, kar je H&M in Mothercare (body, pidžame).

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:10:20   
*pepelka*
Tudi v Šparu imajo kar precej izbire bodijev in pižamic, pa še cena je ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:23:36   
darjatimci
V Leclercu tudi velika in ugodna ponudba za malčke.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:31:19   
bskrle
UF, ste hitre!user posted image
Ali ima katera v glavi tudi kakšne cene, ne na tolar natančno, pojma nimam, koliko kaj stane?

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:38:14   
darjatimci
Bodyji v Leclerku tudi po dva ali trije v kompletu od 1500-2000SIT, razne pižamce tudi od 1400SIT navzgor, pa tudi razne majčke, hlačke.Da ne naštevam res so poceni in ker jih otročki prej prerastejo kot uničijo vse vemo. Mi smo bili tam v soboto in so imeli dobro izbiro.Mi je kar malo hudo ker smo te številke že prerasli.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 13:54:24   
Anonimen
Malo prelistaj kataloge. Vedno je kje posebna ponudba.
Leclerc ima bodije po zelo različnih cenah, v času akcije 7 za 2.000. Sicer pa najdeš 4 za tako ceno, max so do 1200/kom. Meni so bili ful praktični ti bodiji na preklop! In mako majčke z netki (po spominu - cca 700SIT). Tisti trakci so mi bili obup!
V Mothercare imajo samo bodije za čez glavo. Jaz jih prve mesece nisem uporabljala. Potem pa sem bila prav razočarana nad modelom (ne kvaliteto) in jih ne kupim več. So mi pa super pižamice od Mothercare, 3 kom za 5600 SIT (občasna znižanja -50%)
V Intersparu so bodiji samo za čez glavo. PA ne vem, če imajo 56.

Žabice pa so meni fajn od Aladdina, je pa trgovina samo v MB. Podobne boš dobila v BC.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 15:06:51   
asso
Jaz sem z kvaliteto najbolj zadovoljna z MotherCare, ponavadi kupim paket 7-ih bodijev, cena je nekje 4100. So kvalitetni in se nič ne razvlečejo.
Kar sem kupla v Sparu in podobno pa so se vsi razvlekli in s pranjem prav ponucali, da pri drugem sploh ne bo prišlo v uporabo.

Tudi paketek 3 pižamic je faj, cena je nekje malo več kot 5.000,00 SIT. Pa tudi razne kompletke dobiš poceni in lušne. Še posebno za tako majhne, za večje je že dražje.

Kolegica pa hvali tudi H&M, sama še nisem nič kupila.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 15:54:33   
BarbaraO
Jaz večinoma kupujem v H&M, ker sem mi zdi kvaliteta glede na ceno (ali obratno) zelo sprejemljiva. In če doma ugotoviš, da nekaj ni v redu zašito ali se ti pri ustreznem vzdrževanju (po prvem pranju) uniči, ti brez kompliciranja vzamejo nazaj. Nekaj malega sem kupovala tudi v Emporiumu, vendar me moti, da bodiji in pižame niso deklarirani za pranje vsaj na 60°C.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam po cunjice 56 in 62 v LJ?
11.5.2006 19:55:56   
Minka Pobalinka



H&M.. sem bila danes, pa imajo za dojenčke fajn izbiro, pa tudi cene so solidne.



(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?