visoka vročina pri meni - dojenje? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


cinci -> visoka vročina pri meni - dojenje? (7.5.2006 18:48:01)

ja full mam visoko temp.a lahko to Andražu škoduje,jo dobi preko mene[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
sej jutr mam itaq namen it do svoje zdr.





Bonnie_RR -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (7.5.2006 19:08:39)

Meni se je 5. dan po porodu pojavila visoka vročina (40° in več) zaradi mastitisa in mi nihče ni rekel, da ne bi smela dojiti. Prav nasprotno so me takrat, zaradi mojih težav, še spodbujali k čim pogostejšemu pristavljanju.

Mislim, da tu ni povezave in da lahko brez skrbi še naprej dojiš.

Lp




cinci -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (7.5.2006 20:23:36)

ma ja sej upam da se bo vse vredu iztkel,ker smo zadnje cajte kar naprej bolni . Upam da se čimprej pocajtam




Kety -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (7.5.2006 21:55:02)

Tvoje mleko je uredu, če nimaš kake resne virusne bolezni. Jaz sem v času dojenja prebolela angino in sem imela visoko vročino, pa sem klicala na otroško ambulanto če lahko dojim, pa so rekli da seveda!! Tako, da ti kar pristavljaj!!




Seven* -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (7.5.2006 21:57:08)

S tem, ko ga dojis ga kvecjemu scitis. Tvoje telo se bori s to boleznijo in proizvaja protitelesca, ki prehajajo v otrocka preko mleka in ga tako scitijo.. Redke so bolezni ob katerih nebi smel dojiti..




kati* -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (8.5.2006 10:14:30)

jaz sem imela v prvem mesecu dvakrat zelo visoko vročino (40stopinj), sicer je trajalo le po en dan [sm=zmeden.gif], a sem normalno dojila - pa sem se posvetovala v porodnišnici in pri G. In vse je bilo OK.




san -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (8.5.2006 10:17:12)

Jaz sem tudi z vročino dojila, pa nista niti prva niti drug nič staknila od mene, tako kot pravi seven, kvečjemu zaščitiš ga s tem, ker s tvojim mlekom dobi potrebna protitelesa.
Lp S




Anonimen -> RE: visoka vročina pri meni - dojenje? (8.5.2006 10:23:26)

Dva meseca je imela moj punčka,jaz pa sem staknila gripo,pa 40 vročine za povrh.Ves čas sva se dojile,huje bi bilo,da bi morala v takem bednem stanju vstajat,pa pogrevat stekleničko.Nič se je ni prijelo,ni dobila gripe od mene,prav nasprotno(moram tkat na les)sedaj jih ima 17 let pa še nikoli ni staknila gripe ali tahude viroze z visoko vročino.




Stran: [1]