Peskovniki-plastika (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


muha1 -> Peskovniki-plastika (4.5.2006 6:46:35)

Radi bi kupili peskovnik, tak, ki ima pokrov ( zaradi mačk ). V Merkurju sem zasledila enega v obliki žabe, mi je zelo všeč, pa še za sedet ima ob strani. Je pa cena malo zasoljena, 7.000sit. A je mogoče katera zasledila kje kaj cenej? Kako pa se kaj obnesejo ti peskovniki?




Anonimen -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 9:01:57)

Mi smo ga kupili prejšnji mesec v Avstriji in sicer želvo za 27 evrov- v BC je bila pa v akciji 9.990 SIt. Gledala sem tudi školjko, cene so od 4000-5000 SIT amapk je tako mehka plastika, da ne vem kako dolgo zdrži. Prav ceneje boš težko dobila peskovnik.




fricka -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 9:21:08)

Mesec nazaj smo jo kupili v Leclercku školjko za 3.000 SIT. Je za pokrit in za to ceno več kot solidna.




Bubamaraa -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 9:38:04)

Glih včeraj sem dobila od Mercatorja (HM) reklamo in imajo takšen peskovnik,kot ga ima Danaja v obliki školjke premera 188cm instane 4799sit...Je pa res super,ker imamo tudi mi okoli hiše mačke in pse in mi tako ne morejo lulat pa kakat v peskovnik....Zraven smo pa kupili prov mivko za otroški peskevnik, ke je neoporečna in namenjena za otroško igro...




srki -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 10:07:51)

Romana, kje se pa mivko kupili? A to zraven dobiš?




muha1 -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 10:43:21)

Bom pogledala še te školjke, vendar je res odvisno od plastike oz. materiala.
Tudi mene zanima, kje se dobi mivka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Kolegica je pripeljala domov mivko iz reke Mure (bila je čudovita, čista9, vendar ko so vsipali mivko v peskovnik, so na vse strani leteli klopi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Geja -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 10:56:00)

Mivko gotovo prodajajo v kakšni otroški trgovini. Jaz sem jih videla v soboto v Toysu.. No vem da tja gotovo ne boste hodile, torej bi potemtakem lahko imeli tudi v BC ali Arielu... pokliči da ne boš zastonj tja hodila...

čau,čau
Geja




Bubamaraa -> RE: Peskovniki-plastika (4.5.2006 16:13:57)

Mivko sem kupla v trgovini z gradbenim materialom(EVJ elektroprom) in so jo imeli na zalogi....je pa prov mivka za otroke in še ful poceni je...25kg=550sit, kar je za en peskovnik čisto dosti....sem vzela dve in imam še eno zapakirano...




Stran: [1]