|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
20.1.2009 23:05:16   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Knjigo Short History of Nearly Everything sem koncno prebrala in se hkrati zavedla, da jo bom morala se vsaj trikrat, da bom vsaj priblizno zadovoljna s tistim, kar se bom iz nje naucila. Knjiga ima ogromno nagrad in pohval in prav je tako.




Super predlog, hvala, sem zacela brat in blazno uzivam. Berem pa tudi Maryanne Wolf: Proust and the Squid...zgodba o tem kako se clovek uci brati, kako delujejo mozgani ob ucenju. zakaj si zapomnimo besede in kako se mozgani ucijo jezikov. Zanimivo branje za vsakega jezikoslovca...

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Kaj berete?
26.1.2009 10:34:32   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

James Patterson: Mary, Mary

napeta kriminalka user posted image   user posted image   user posted image


prišla je naslednja Cross 12 knjigauser posted image

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Kaj berete?
28.1.2009 12:36:01   
Anonimen
Jaz sem prve Pattersonove knjige kar požirala, mislim te od Alexa Crossa. Ravno zadnjič pa sem brala Mary, Mary in me je nekje na 1/3 knjige začela ful dolgočasit, vse gre na isto foro, tako da takoj veš, da tisti, ki je najbolj verjeten morilec, to ziher ni, ampak je morilec vedno tisti, na katerega sploh ne bi pomislil. In na koncu sploh ni več zanimivo user posted image

Jaz zdaj berem od Tonyja Parsonsa Moški in fant, res fajn knjiga, sploh zame v trenutnem položaju. Ena boljših.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 353
   [Brisano sporočilo]
29.1.2009 10:42:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Kaj berete?
30.1.2009 22:11:47   
Lianna
Trenutno berm Trilogijo od Sienkiewicza:
- Ogniem i mieczem (Z ognjem in mečem)
- Potop (Potop)
- Pan Wołodyjowski (Mali vitez)

Berm v orgnialu. Sem pa prebrala nekaj dni nazaj še Bez Dogmatu (Bez dogme).


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Kaj berete?
2.2.2009 17:59:26   
NinaNana007
Trenutno berem ZNANOST O VZGOJI, ki govori o otrocih in njihovih čustvih- fajna zadevca user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Kaj berete?
2.2.2009 19:12:36   
honey
Philip Margolin - 3 knjige (Izgubljeno jezero, Divja pravica in Družbenik) - super krimiči

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu NinaNana007)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Kaj berete?
8.2.2009 18:06:16   
hrchy
KLjub temu, da ponavadi ne berem sunda, sem z zadovoljstvom prebrala Sophie Kinsella: The undomestic goddess. In se mi je zdela zelo prijetna in hecna knjiga - malo odmora od literature, ki jo ponavadi  konzumiram.
Potem sem pa prebrala se Joanne Harris: Five quarters of an orange - mi je bila tudi vsec, malo odmika od klasicnih knjig s prijaznimi znacaji, tukaj pa je mama, ki malone sovrazi svoje otroke in vse ostale, tudi otroci so zlobni, v bistvu pa vsi hrepenijo po ljubezni. Poleg vojne jim nad glavo visi se materina bolezen in odvisnost od drog, posilstva, umori... precej presenetljivo. Priporocam!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Kaj berete?
9.2.2009 9:58:02   
F*S*M
Jaz sem ravno prebrala knjigo Trije v postelji za katero sem dobila navdih na tem forumu in se vam res lepo zahvaljujem, ker sem jo kar požirala.

Super je


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Kaj berete?
9.2.2009 11:35:54   
hrchy
pa se ena:
Nikos Kazantzakis - Zorba the Greek - spet odlicna. Jezik je zelo lep, se boljsa pa je zgodba, v kateri se mlad angleski pisatelj odpravi na Kreto, kjer sreca Zorbo - preprostega, grobega, starega Grka. Ta je veliko dozivel, se bolj pa zivel in tudi mladenicu postopoma odpre oci, kako ljubiti, cutiti, ziveti...

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Kaj berete?
9.2.2009 11:40:57   
Pikapolonica_
Anina poroka, avtorice ne vem na pamet, v glavnem me je razočarala, glede na to, koliko so jo hvalili.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Kaj berete?
10.2.2009 10:07:47   
tatam
Afrodiziak-med kriminalko in komedijo,ampak meni nekak ne potegneuser posted image
Pred tem sem prebrala Bila sem princesa-priporočam,fajn knjiga!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Kaj berete?
10.2.2009 10:09:53   
higuys
sidney sheldon : nebo joče? , mater , da se ne spomnem naslova...o televizijski voditeljici, ki posvoji otroka iz sarajeva in raziskuje smrti neke družine...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Kaj berete?
10.2.2009 10:14:25   
ttamariskaa
PRAVI ZAME!!!!!!!!! Sem prebrala že ogromno knjig vseh zvrsti a ta je ena najboljših, za smeh, sprostitev. Jo boste v enem dnevu takoj prebrale, ki je ne morete odložit.  Zakon res, priporočam vsem!!!!!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Kaj berete?
3.3.2009 18:43:53   
Annie^^
Harry Potter in pa sedaj, ko je prišla ven Twilight (Somrak).

_____________________________

Nobody's perfect.

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Kaj berete?
8.3.2009 10:51:33   
hrchy
Han Suyin: A many-splendoured thing

vse lepo in prav ampak skozi to knjigo sem se pa res matrala en mesec. Zenska sicer lepo pise, ampak ker sem jo brala v anglescini in je jezik kar zahteven, pa se dogaja se ne kaj prevec... upam, da bo naslednja knjiga boljsa.

(odgovor članu Annie^^)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Kaj berete?
18.3.2009 19:58:53   
hrchy
Bukowski: The most beautiful woman in town

Dobra ampak zelo prvinska in groba knjiga - o pijaci, seksu, agresiji itd... klasicen Bukovski pac.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Kaj berete?
20.3.2009 8:29:24   
tatam
Simmel-Sanjaj nemogoče sanje


(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Kaj berete?
31.3.2009 21:53:55   
Tanja55
Ryszard Kapuscinski: The Other
Vse kar je Kapuscinski napisal je meni itak super, sam tale zadnja knjiga, ki je izsla pred kratkim in torej po njegovi smrti, je pa res super! V bistvu so to njegova razmisljanja o Drugem, tistem, ki ga je Kapuscinski imel priloznost spoznavati na vseh svojih nestetih popotovanjih, ko je delal kot novinar/dopisnik v Afriki, Aziji in Juzni Ameriki. Sijajna razmisljanja o tem, kaj Evropa misli o drugih in kako se pogled na Drugega spreminja v tem globalnem svetu. Ali pa se tudi ne spreminja pa bi pricakovali, da bi se. Vsekakor priporocam.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Kaj berete?
25.4.2009 22:29:52   
Anonimen
Na dopustu v parih dneh prebrala eno res lahkotno

Zapiski iz trebuščka!

Je pa res taka lahkotna, za smejat,...

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Kaj berete?
30.4.2009 13:43:45   
felicia
ravnokar prebrala prva oseba množine

zdaj se lotevam ledene prevare

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Kaj berete?
8.5.2009 21:57:34   
TaRe*



jaz nisem bralaod lanskega poletja,zdaj pa spet požiram knjige...trenutno berem izpovedi...
Sužnja,
Iraška hči
,Odvzeli so mi prostost,
Poročena pod prisilo,
Živa zažgana...
..Vse te so mi bile všeč,predvsem pa sem se zamislila nad stvarmi,ki se dogajajo tako blizu nas in so popolnoma nesprejemljive za našo kulturo in način življenja,...so pa dejstvo,na žalost.




_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   [Brisano sporočilo]
9.5.2009 15:45:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Kaj berete?
9.5.2009 16:13:49   
Splišni
Tok, tok, kdo je tu notri

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Kaj berete?
22.5.2009 9:35:27   
babylove
Borci brez preteklosti.Avtor je Slovenec Robert Markuš, ki je preživel 15 let v francoski tujski legiji.

_____________________________






(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?