|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje
25.4.2006 16:39:06   
Anonimen
sem nosečka in zanima me ali očki takrat,ko pridemo v porodnišnico rodit, nesejo čevlje in obleko,ki jo imamo trenutno na sebi domov ali ostane z nami v porodnišnici?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje
25.4.2006 17:01:34   
eya
Ponavadi jo odnese spremljevalec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje
25.4.2006 17:05:17   
pravljica
v mb mi jo je odnesel domov

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje
25.4.2006 18:45:25   
Anonimen
Lahko jo imaš tudi v porodnišnici, pa potem ob odhodu domov spet oblečeš. Če ti je še prav user posted image user posted image user posted image . Meni so hlače potem malo "visele" user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje
25.4.2006 19:13:57   
StBarbara
Jaz sem jo imela pri sebi.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje
25.4.2006 19:17:40   
kofetek2010
v Postojni jo kr tam pustiš in ti jo potem dajo v omaro v tvoji sobi (na oddelku) user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje
25.4.2006 20:32:38   
Bonnie_RR
V Celju te vprašajo, kaj želiš. Če jo pustiš tam, jo dajo v omarico ob sprejemu in ob odpustu nazaj, drugače pa ti lahko partner odnese obleko domov in ti jo spet prinese, ko greš domov.

Boljša se mi zdi 2. možnost. Jaz sem bila notri tako dolgo (16 dni), da se je vreme medtem ful spremenilo. Notri sem prišla v zimski idili (sneg pa to), odšla pa sem v pravem pomladanskem sončku.user posted image

Ja, pa tudi postava bo malo dugačna...user posted image

Lp

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje
26.4.2006 10:03:56   
Anonimen
V KR ti jo spravijo v omaro in te počaka. Meni ni bila potem nič prevelika, mi je bilo pa vseeno žal, ker sem se šele potem spomnila, da bi se bilo prijetneje obleči v nekaj svežega, kot pa v tiste cunje, v katerih sem švicala in se zvijala med popadki v čakalnici user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje
26.4.2006 11:08:31   
puncica
V lj jo je moj dragi odnesel, že itak nimaš ne vem kolk placa v sobi, pa sej ti lahko obleko nazaj potem prinese ko gresta z dojenčkom domov.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje
26.4.2006 11:12:38   
Erdbeere
Meni je tudi domov odnesel, pa potem sveže in malce bolj normalne cunje prinesel, mmmmmm kako paše sveže oprano user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale/jemljete folno kislino?

Da (95%)

Ne (5%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!