Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Seven* -> Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 8:56:58)

Tistih nekih vrocih copatkov ala stumfek nebi vec dajala gor.. Kaj obuti? Samo v zoknckih izgleda smesno.. Kaj jim obujete?




pinkiponki -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:09:05)

Mi smo imela lani kr take "čeveljčke" ki se kupijo v pikapolonici ali kateri drugi otroški trgovini. So pa taki, bolj lahki in seveda tudi poceni. Tko smo mi naredili, ker je tudi nisem želela imeti samo v nogavičkah.




Marogica -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:15:31)

Dobijo se taki "čeveljčki-copatki", saj ne vem, kaj so točno, iz platna, ki je fajn prepustno, podplati pa so tudi relativno mehki, tako da čevelj ni težek. Mi smo jih takrat kupili (leta 2002) v Cicibanu, imajo pa jih tudi v Mass-u, če se ne motim




Mana -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:30:13)

V mothercaru- u limajo ful luštne superge za take ki ne hodijo. Platnene. Pa v HM sem jih tudi vidla.




srki -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:30:49)

Kake take čeveljce, kot je napisala Marogica, ne prevroče, napol copatki.




pravljica -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:34:54)

malo pofirbcaj okoli...dobi se kar nekaj takšnih luštnih platnenih sandalc za v voziček




mamči -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 9:38:54)

Platnene čeveljčke smo kupili (pa smešno poceni, so pa res fajni)  v KIK-u v Avstriji, luštne sem zadnjič vidla tud v Mothercare. Jih pa mi tud kupujemo, prečekirala sem Pikapolonico, BC ...pa nikjer ni nič primernega, zgleda da bo treba prek meje skoknit.




kati* -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 10:30:44)

mi itak na vsakem daljšem sprehodu izgobimo kak copat [sm=smiley13.gif] in smo hočeš nočeš dostikrat kar v nogavičkah. Sicer pa se kupijo mehke supergice na ježka - te imamo mi najraje in tud najdlje zdržijo na nogicah.

A ima katera nasvet kako naj otrok obdrži copatke na sebi? V vozički namreč tako brca z nogcami, da si sezuje copat ali čevelj in preden jaz opazim, ga ni več. Imamo že tri copatke le po enega. [sm=smiley13.gif]




kati* -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 10:31:19)

omenjene copatke smo kupili v Emporiumu




mamči -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 10:33:31)

Kati, mi imamo isto težavo. Sem že pomislila, da bi nabavili majhega kužke, ki bi šel z nami na špancir in pobiral copatke. Ker naš kuži je že zelo star, da če ravno mu na glavo padejo nič ne opazi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Neke pametne rešitve nimam.......




kati* -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 10:38:36)

mamči ... jaz sem razmišljala, da bi luknjice nardila v copatke in z vrvico povezala in skoz hlače potegnila - tako kot pri rokavičkah [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




KBM -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 11:12:35)

Mi imamo copatke na ježka so full lahke in mehke.
Kupili smo jih pa v Baby centru na Jesenicah niso drage samo 2.000 sit

Lep sončen dan vam želimo!!!




Seven* -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 11:46:56)

Hvala vam! [sm=bravo.gif]




tincci -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 12:14:46)

Mi v Mothercaru ene hude roza čeveljce, ful lahke in fensi!




Anonimen -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 12:27:43)

Tukaj jih imaš tudi nekaj:
http://www.superge.si/cgi-bin/om/napredno.cgi?referer=13-AA&search_cena_inp=-1&search_stevilka_inp=667-AA&startrow=0

Pa še ene:
http://www.superge.si/html/svn/2067661-AA.shtml




Mala Vita -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 12:46:23)

Jaz sem ji tudi kupila v baby centru. So takšni lahki čeveljčki, niso pa dragi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




poliloni -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 14:30:33)

Mi imamo cel kup copatk-supergic =torj supergic, ki nimajo trdega podplata! Posebej radi pa nosimo tiste iz Mothercarea in pa Pumice!




bena -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (25.4.2006 21:14:25)

Mi smo kupili take lahke čeveljčke na vezalke v Babycentru. Zgleda, da so usnjeni. Stanejo nekaj čez 2.000 SIT. Kupili pa smo št. 18, da jih lažje obuvamo. V njih je pravi frajerček, gredo pa tako k trenirki kot tudi ostalim hlačam. Nosi pa jih že od 5,5 meseca.




kofetek2010 -> RE: Kaj obuti spomladi otroku, ki se ne hodi? cca 8 m (26.4.2006 19:58:31)

naša jim ima 6 parov - dvoje sem kupila v Mothercare, ene so še Galove Converske, ostale so iz H&M (ima supergice in sandalčke), v H&M je cena nekaj čez jurja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]