|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 20:32:20   
inara
Zanima kdaj ste svojim malčkom začele kupovati prav posebne in kvalitetne otroške čeveljčke.Naši tamali sem do sedaj kupila v H&M čeveljčke zdaj pa bo počasi že začela delat prve korake in bomo rabli kaj boljšega.Katere znamke kupujete ve-cicibanove?

Naš tatko se rad potika po hribih in razmišljamo o nakupu nahrbtnika za nošenje otroka.Katerega imate ve, ste z njim zadovoljne in koliko ste zanj odštele?

Kdaj ste si /če ste si kupile sedež za na kolo za vaše malčke?In spet katere znamke in koliko ste kaj odštele?

In še ali ima katera nakupovalno vrečo na Buzzu-koliko stane in ali je prostorna?

Čakam vaše odgovore in vas prav lepo pozdravljam

Mamica Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 20:44:32   
Annny
Živjo Maja, glede čeveljčkov..mi smo do sedaj kupovali Naturino, Superfit, Geox in Elefanten.Kljub vsem tem zvenečim imenom (ki žal niso vedno sinonim za najboljšo kvaliteto), so se mi do zdaj zdeli najboljši (najmehkejši in najbolj udobni za hodit) čeveljčki Elefanten.Copatke pa kupujemo Superfitove in so zelo fajn- pri nas (1,5 leta starosti) se zelo obnesejo tisti na ježka, ker jih lahko sama obuje in sezuje. Nahrbtnik smo dobili za darilo, vendar naša punca nikoli noče sedeti v njem (takoj zažene paniko), tako da žal ne pride v upoštev. Sedež za kolo pa tudi mi zdaj kupujemo, zato me prav tako kot tebe zanimajo odgovori ostalih RR-jevk. Lp 

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 21:29:57   
mia-2
Mi smo ravno danes kupili Hamaxov sedež za na kolo.In smo ga že testirali in je super.Se da pa naklon malo znižat če zadremlje.Bil je pa skoraj 18.000 sit.Smo malo več odšteli zanj ker bo za našim fantom še nekaj otrok (od sestre-nekoč?!) uporabljalo.Buzzovo nakupovalno vrečo pa imajo v Sončku-se mi zdi.Drugo pa ne vem.LP

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 21:31:29   
mia-2
Aja Annny kje pa kupuješ te čeveljčke teh firm ker pri nas jih ni nikjer?No ja Geox pa Ciciban še ostalo pa neuser posted image

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 21:47:36   
Annny
Ponavadi kupimo kje v Nemčiji ali Avstriji, tudi na Švedskem in Nizozemskem smo že, če ima kdo od naših druž. članov pot tja, kar pa je velikokrat.No, drugače pa vem, da Naturino prodajajo tudi v BTC in zagotovo tudi kje na Obali glede na to, da je to ital. znamka.Geox bi verjetno dobila ugodno v kakem outletu (KR, Lj Rudnik?). Drugače imajo pa Naturino in Geox oboji zelo majhne številke..Superfit kupimo v Massu.Za Elefanten se zdaj kot nalašč ne morem spomniti, kje pri nas sem jih videla- sem jih pa zagotovo, ker imajo ti čeveljci zraven takega rdečega ploščatega slončka (kot obesek) in jih res ne moreš zgrešiti. Niso ne vem kako 'dizajnerski', če veš, kaj mislim, ampak naša tamalčica v njih res hodi kot po oblakih, nima prepotene nogice.. Baje, da je fajn znamka tudi Primigi...da so izredno mehki, vendar jih mi nismo imeli- pojma nimam.  

< Sporočilo je popravil Annny -- 24.4.2006 21:52:49 >

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 21:48:59   
mišika
Vrečo na Buzz-u imamo mi. Stane 4000sit v Sončku. Globoka je približno 15 cm, pride pa od prednjega kolesa pa v trikotniku proti zadnjima kolesoma. Za kakšno nakupovalno  vrečko je že prostora kaj več pa skoraj ne.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 21:51:09   
andrejaz
Naš user posted image  nosi superfit čeveljčke in tudi njihove copatke.

Nahrbtnik za nošenje pa kupi raje bolj kvaliteteten, da tvojga ne bodo bolel hrbet in da bo user posted image  udobno sedel. Mi imamo Deuter Kid Comfort II. Je sicer kar drag ampak vreden svojega denarja. Mislim da je bil kakšno leto nazaj malo čez 30.000 SIT. Poišči tudi z iskalnikom je bilo že veliko napisanega na to temo.



_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 22:09:32   
sjug
Mi imamo kar Cicibanove čeveljčke in LaScrpa gojzerje za 4 letno punčko. Supergice kupujemo kar Barbie, Nike ali kaj podobnega v Mass-u. Pazim pa, da je podplat usnjen, ker se moja zelo poti v nogice.

Nahrbtnik imamo Vaude - zelo v redu za hribolazenje. Je bil tudi dosti drag, mislim da okoli 22.000 SIT pred 3-leti.

Sedež za kolo Hamax in enega No-name ??? Hamax sleepy je zakon, je pa tudi kar precej - okoli 18.000-19.000 SIT.

Kaj pa je to vreča na Buzzu?

LPS






_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 22:38:36   
inara
Mislila sem na nakupovalno košaro oziroma vrečo, ki je pač ne dobiš z vozičkom in jo moraš pač dokupit

pa pa

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 23:28:27   
Stajerka
Deuter Kid comfort II je najcenejši v trgovini K2 (pred nekaj meseci je bil 25000 SIT),ki so tudi uvozniki za Deuter.

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
24.4.2006 23:44:28   
kofetek2010
user posted image

jaz sem jo kupila v Baby centru, za kak manjši nakup je, tolk, da ti ni treba vreče v rokah nosit user posted image

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
25.4.2006 9:14:41   
asso
Samo to bi dodala.
Geox nimajo majhnih številk. Začnejo se od 22 ali 23, zdej točno ne vem. Kar ima Geox manjše so samo tiste "za okras", ki niso glih primerni za prve korake.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
25.4.2006 9:20:10   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Samo to bi dodala.
Geox nimajo majhnih številk. Začnejo se od 22 ali 23, zdej točno ne vem. Kar ima Geox manjše so samo tiste "za okras", ki niso glih primerni za prve korake.


 Cicibanova številka 19 odgovarja Geoxovi 21user posted image Ker smo 'do zdaj' zamenjali 3 pare Geox obutve, bi rekla, da to ni slučajno.Npr. pri Naturinu je razlike eno številko (so 1 št. manjši). Lp

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: STOLČEK,ČEVLJI,VREČA-BUZZ,NAHRBTNIK
8.5.2006 13:15:07   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

IZVIRNO SPOROČILO: asso

Samo to bi dodala.
Geox nimajo majhnih številk. Začnejo se od 22 ali 23, zdej točno ne vem. Kar ima Geox manjše so samo tiste "za okras", ki niso glih primerni za prve korake.


 Cicibanova številka 19 odgovarja Geoxovi 21user posted image Ker smo 'do zdaj' zamenjali 3 pare Geox obutve, bi rekla, da to ni slučajno.Npr. pri Naturinu je razlike eno številko (so 1 št. manjši). Lp


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne vem kje dobiš ti takšne Geox, ampak jaz nisem tega še nikoli zasledila. Mogoče se od firme do firme razlikuje za eno številko ampak kaj takega pa ne. Jaz sem hodila v trgovino z enim vložkom za čevlje, ki so moji prav in vse firme so bile tam tam, tudi Geox. Pa tudi doma imam ene 21 št., ki so ji bistveno prevelike (tudi če ima Cicibanove 20) tako, da res ne vem. No vsaj Geox iz Italije oz. pri nas uvožene iz Italije. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?