|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček fliper
23.4.2006 21:52:09   
*sweety*
mene pa zanima, če ima katera izkušnje s tem stolčkom, ki se da v bano in lahko potem otroček sedi pri kopanju. Ali se ga splača kupiti in kako dolgo ga lahko uporabljam? Moja user posted image  je stara 5 mesecev.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček fliper
23.4.2006 22:22:13   
PBJ
Mi smo ga kupili blizu 6. meseca. Pri 9. mesecih ga še zmeraj uporabljamo. Če se ne motim, je primeren do nekje 15kg otr. teže. - naj me katera popravi, če ni tako... bom pogledala v navodila...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček fliper
23.4.2006 22:29:23   
Piškotka~
Mi smo ga začeli uporabljati pri 6 mesecih. Matic ga še vedno uporablja za kopanje in tuširanje v banji. Super zadevca, stari smo pa dobrih 13 mesecev. Mislim da ga bom uporabljala še kar nekaj časa. Definitivno ti ga priporočamuser posted image  .

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček fliper
24.4.2006 0:19:40   
Katja6
Ja mi smo ga pri prvi imel, super zadeva, več svobode pri čofotanju in na koncu otročka še vedno lahko mal po vodi popelješ. Vidim, da ga bomo zdej že pri drugem tud moral začet uporabljat, bo že 7 mesecev star, pa že en cajt user posted image  govorim nej mi ga prnese s podstrehe...pa nč. Saj bo mali prej zrasel, če se namo podvizaluser posted image .

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček fliper
24.4.2006 16:28:39   
Anonimen
Mi smo ga dobili pri ene 6m, pa smo stari skoraj 10m pa ga še veselo uporabljamo.

Je super - ga priporočam user posted image

(odgovor članu Katja6)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček fliper
25.4.2006 9:40:12   
pravljica
tudi naš uživa na tak način...s tem, da nimamo "ta velike" bane ampak tisto plastično, največjo, ki se jo dobi z ravnim dnom, glih toliko, da gre fliper po širini vanjo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček fliper
25.4.2006 9:59:05   
CUKRČEK
Fliper je zame najboljša "pogruntavščina" vseh časov. Moja hči se še vedno kopa v njem pa je stara 22 mesecev in ima skoraj 14 kil....pa ji ni prav nič tesen. Priporočam!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček fliper
25.4.2006 11:33:28   
Seven*
Ce se bos odlocila zanj, ti priporocam, da ga gres kupit v Toysa. Je veeeeeliiikoo cenejsi, pa zelooo dober. Ni pac neki fancy vrtljiv. Mi smo se ravno zdaj nehali kopati v njem (23 mesecev). Zdaj ga bo pa itak Ema uporabila naprej.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stolček fliper
25.4.2006 11:55:27   
Ro-La
kupili smo mu ga, ko je bil star 5 mesecev, pri 7. mesecih je pa prvič sam ven zlezel in od takrat se je kopal brez fliperjauser posted image ...boljše brez kot pa z razbito glavo

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?