|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 0:05:07   
sarasamo
Prosim, če mi poveste od kdaj naprej ste imele svoje pikce samo na jahaču, mi imamo sedaj concorda trimaxa in ne vem, do kdaj naj imamo naslon, ker se ga da brez naslona hitreje premikati, bi pa rada, da je pikica v avtu varna in ima vso podporo, tako hrtenica, glava, ... Skratka, prosim, da mi poveste svoje mnenje in izkušnje ...

Hvala!user posted image

Pa-pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 7:03:55   
CUKRČEK
Moja hči je sicer še premajhna za jahača toda vidim moja 2 nečaka (4 in 5 let) , kako ležita vedno v avtuuser posted image  Oba imata jahača in sta pripeta z pasom.....samo otroci ponavadi takoj, ko se avto premakne, zaspijo. In onadva potem ležita oz. visita zadaj kot 2 žakla krompirja. Zato bom jaz imela hčer v celem stolčki, dokler bo mogoče......saj imajo stolčke do 36 kil. JAhač mi je totalno zgrešen.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sarasamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 7:49:26   
naniplus4
Mi smo s težkim srcem taprvemu (8 let, 143cm) ravno odstranili jahača z naslonom, ker mu je ratal premajhen. Pa ne po širini ampak po višini, tisto naslonjalo za glavo je kljub najvišji možni stopnji postalo prenizko.

(odgovor članu sarasamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 8:09:27   
*pepelka*
Naš je star 7 let, pa ima jahača z naslonom in ga mu še ne mislim odstraniti, saj je tako bolj varen.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 13:06:17   
pravljica
naša bo poleti 8 in glede na to, da ji še ni premajhen, ne vidim razloga, da bi odstranili naslonjalo user posted image  zelo veliko se prevozimo z avtom in večkrat zaspi...tako, da ne samo, da je bolj varno, tudi dosti bolj udobno je tako

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 13:25:35   
viv_
Katere jahače z naslonom pa imate kej?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 17:05:47   
sarasamo
Hvala punce, to sem rabila in sicetr sem bila v dilemi, ker moje dete (5let) ni več hotela sedeti v concordu trimax in sem šla gledat concord lift, ker imamo še sineka, ki bo sedaj že dovolj velik za v trimaxa in sem hotela njej kupiti nov avtosedež, ... Pa so mi kolegice in znanke rekle, da naj ne pretiravam in kupujem "ta drag" sedež ampak naj kupim samo jahača, z obrazložitvijo, saj je že dovolj stara. user posted image  In glej celo dala sem oglas, da kupim jahača .....user posted image  Potem sem se pa vrgla na internet in iskala in brala, kar menijo, pišejo strokovnjaki, stroka in .... spremenila oglas, da iščem jahač z naslonom, ki se dviguje po višini.... ter spet dobila cel kup sporočil, da je to brezveze in da je dovolj jahač .... Skratka cel šmorn. Potem sem začela razmišljati o vsem kar sem prebrala in kar mi veleva zdrava pamet in ugotovila, da je otrok sigurno bolj varen, če ima zaščito za hrbet, glavo, .... Torej, ne samo da je bolj udoben, ko otrok zaspi (naša ne več), ampak naj bi bil bolj varen.... čeprav sem v zelo priznani tuji reviji prebrala, da gredo vsi- VSI avtosedeži, ki so sestavljivi (jahač + naslon) na pol ob prometni nesreči, ampak bog ne daj da do česa pride....
Torej sedaj sem se odločila (tudi z vašo pomočjo), da kupim nov avtosedež z naslonom. Seveda sem bila ves čas prepričana, da je najboljši Concord Lift, sedaj pa spet neki Romer, Maxi Cosi XP,.... nE VEM VEČ...

Ali ga ima mogoče katera doma, ga ne rabi več in ga proda?

Hvala za vse odgovore in Pa-pa

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 23:07:50   
KODA
Našega tastarejšega smo šele pri 4 letih dali v visokega jahača z naslonom.Zdaj bo star 6 let in bomo naslon še pustili,ker še vedno rad zaspi v avtu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sarasamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Od kdaj naprej samo jahač ...
21.4.2006 23:19:43   
Anonimen
Viv, mi imamo "kr enga", je bil okoli 15 tisoč ali pa še manj. Meni se zdijo vsi isti, edino v oblazinjeju je morda razlika. Jaz sem pazila toliko, da se mi  zdi prevleka bolj bombažne sorte, drugače je pa itak otrok z avtomobilskim varnostnim pasom čez telo pripet, tako da itak ne more biti prav ne vem kakšne znanosti v teh sedežih.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 21.4.2006 23:22:43 >

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?