RE: no aprilke 2005, kako? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


m_m -> RE: no aprilke 2005, kako? (11.7.2008 11:25:31)

tinatona [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
 
naty-taja, šentjurja ne poznam tolk. tut kje je top-fit v ce ne vem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image] se pa strinjam, če je preizkušeno dobra lokacija [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image]
no potem smo pa tak:
dopoldan: naty-taya, m_m
popoldan: ksenjak, m_m, tinatona
če bo šlo, naty-taya popoldan, smo zmenjene.

Sam še kter dan:
1. termin: ta teden: m_m (SRE, ČET, SOB, NED), tinatona (SOB, NED)
2. termin: drugi teden: m_m (PON, TOR, SRE, ČET, PET, SOB, NED), tinatona (SOB, NED)

Ksenjak, kdaj popoldan bi bila ready to go? da te ne pustimo lačne po službi.

honey v hribih že tuk dolg nisem bla, da tut brez trebuha verjeto daleč ne pridem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] sem pa včasih rada hodla, tak da ko otroc zrastejo, bomo bomo vse kar je višjega od 1000m v slo prelezli. sam da prej mal v kodicijo pridem. izpiti so mi pa kar nekaj časa vzel ja, sam js to vzamem kot nekaj koristnega, bolj ko bereš in se učiš, več veš. Sam spravt se je težko h knjigam... pol ko not padeš, si že pol naredu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




tinatona -> RE: no aprilke 2005, kako? (11.7.2008 11:34:40)

Hej!

Jaz ta vikend 100% ne morem ker sem koma. Potem naslednjega (19./20.7.)pa že. Aja pa v petek 25.7. tud lahko, ker sem dopoldan in sem potem v soboto frej.

LP




ksenjak -> RE: no aprilke 2005, kako? (11.7.2008 13:17:41)

Meni je vseeno, ali vikend ali čez teden, samo čez teden mora biti popoldne. Ni važno kdaj, le da je nekje po 15.30 uri. Celje poznam, tudi TopFit, tako, da če gre katera z mano tudi ni panike.
Dogovorite se, pa se bom prilagajala. Načeloma pa sem zaenkrat tudi čez vikende proste, ne gremo nikamor.

lp




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (11.7.2008 13:37:15)

Hojla. Zame tudi ni problem popoldan, sam po 16. uri, ko moj domov pride. Definitivno pa drug teden, ker tegale že zmanjkuje.
Kaj pa če kr rečemo v petek popoldan 25.7.? A bi šlo - pa Tinatona lahko, pa še ktera ljubljančanka.
Aja - Top fit je pa tam pri stadionu Kladivar. Iz mesta proti Novi vasi, drugo križišče levo od krožišča za bolnico...No, ni tak težko najt, je pa res dober plac, ker je vrt in so zraven igrala za otročke. Pa sej konec koncev lahko možeki pa otročki zraven pridejo.




ksenjak -> RE: no aprilke 2005, kako? (11.7.2008 14:22:18)

18.7. ali 25.7.?
No, v bistvu mi je vseeno. Lokacija pa že kot rečeno, mi odgovarja.

Lp




tinatona -> RE: no aprilke 2005, kako? (12.7.2008 11:13:57)

Potem naj bo pa kar 25.7. popoldan. Jaz sem do enih v službi in grem potem po Ožbeja... pa proti Celju. Samo punce jaz pojma nimam kje je to.

Mi bo mogla ktera razložit.

LP Tina




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (13.7.2008 8:30:17)

Hoj, Tinatona, lahko se dogovoriva in te počakam na izvozu avtoceste potem pa gremo skup naprej. Ti kr povej...




tinatona -> RE: no aprilke 2005, kako? (13.7.2008 8:57:54)

No super!!! Se bova potem zmenile preko ZS...

LP Tina




tinatona -> RE: no aprilke 2005, kako? (14.7.2008 12:13:23)

Hej punce!

Evo mene. Danes sem že malo boljša, tako da so očitno ta drugi antibiotiki prijeli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. No pa saj je bil že čas, ker če bi bila še kak dan taka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image], se mi sigurno zmeša. Sem šla v soboto zjutraj spet k dohtarju, da bi inj. dal, ker sem imela tako otečeno žrelo, pa je rekel da bi še malo počakali... No ampak je blo že včeraj bolje, tako da sem kar happy da mi jo ni dal.

Imam pa eno slabo novico. m_m je v bolnici. Z malo je vse vredu, so pa njo kamni zagrabl, tko da dejmo mal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/miska.gif[/image]držat, da se čimprej pozdravi. Mi bo pa sproti javljala kako je.

Kje ste pa zdaj ostale aprilčice? Ste že na dopustih?

LP Tina




BarbaraE -> RE: no aprilke 2005, kako? (14.7.2008 13:18:47)

Ojoj, držim pesti za M_m [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image]. Tina ti pa sporočaj novosti, če boš kaj izvedela.





taška30 -> RE: no aprilke 2005, kako? (14.7.2008 21:03:53)

Ojoj m_m, jaz tudi držim pesti, da bo čimprej vse OK. To je pa res smola, da te v nosečnosti zagrabi kaj takega.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Ksenjak, lepo, da si spet 'on-line'[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] med nami. Se te spomnim, ker sva bile hkrati noseči in ko sem odštevala zadnje dni do PDP (in čez PDP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) sva ful čvekali tule.

Glede hrane je pri nas ista pesem kot pri vas, zbirčnost 100/h. Omak nemara sploh, torej sam krompir,testenine, riž (ne vedno), meso ima rada, kruh samo s pašteto, drugače raje samega. Zelenjave nič, razen pese in občasno paradižnika. Sadje: hvalabogu vsaj to, obožuje vse in ga poje ogromno. Tudi mlečne izdelke ima rada.

Je pa pravkar (vsaj mislim da) prebolela norice - vodene koze. 'Izbruhnile' so prejšnji teden, ko je bila pri tašči na počitnicah, je pa res, da je bila 14 dni nazaj v stiku z eno punčko, ki jih je dva dni kasneje res dobila. In sem jih zato tudi malo pričakovala. Je pa hecno, ker je imela le 2! Dve kozi sredi čela, ki sta čez 2 dni postali krastici. Pa en dopoldan (takrat ko sta ji mehurčka izbruhnila) vročine in jamranja da jo vse boli. Nekaj jih je imela še po hrbtu, pa so drugi dan čudežno izginili. Ampak najbrž je to bilo to.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ker gremo kmalu na morje, smo Julijo držali stran od nje in je bila ta vikend v LJ z mojo mami, midva z mojim sva šla pa k tašči (no, k Manci).

Upam, da vam rata srečanje (pa ne pozabite na fotoaparat!!!)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




BarbaraE -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 7:23:02)

Taška - a tako so zgledale vaše norice??? Mi smo imeli čez vikend lažni preplah. Ma, vsaj jaz sem sumila norice, ki razsajajo v vrtcu pri Niki. Pa se je izkazalo, da sta očitno oba hkrati fasala enodnevno vročino. Najprej Nejc v petek zvečer in celo soboto, Nika pa v petek ponoči in celo soboto, tako da smo v soboto po kosilu spakirali iz šli iz Izole direkt domov, ker dol nismo imeli kaj počet, kot se gužvat v stanovanju. Vročino sem jima zbila, tako da smo šli lahko na pot. In potem sta doma v soboto zvečer še imela vročino, v nedeljo pa nič. Ne pikic (ker sem domnevala, da je zaradi noric vročina) in ne vročine - kot da jima en dan prej ni bilo nič. Tako da res ne vem, kako sta lahko oba naenkrat fasala to vročino. Hja, se zgodi.

Sta pa včeraj prišla moja starša v LJ in bosta onadva ta teden, pa mogoče še naslednji teden čuvala Nejca. Tašča je namreč v petek dobila pošto, da se mora danes zglasiti v zdravilišču - je dobila zaradi operacije (rak na dojki) in tako smo morali na knap moje starše gor poklicat. Tašča je pa tudi cel vikend imela akcijo - spakirat za 14 dni. Noben namreč kar ni dojel, da so dali tako na hitro datum začetka zdravljenja v zdravilišču. Pa sem potem od znank zvedela, da tako delajo. No, mogoče to pri tistih, ki so v penziji, ker si ne predstavljam, da si recimo v službi in potem v petek popoldan te čaka pošta, da v torek nastopiš zdravljenje - v pon. v službi pa šefa obvesti, da te naslednji dan ni več in to za 14 dni.

Čuden sistem imajo to za moje pojme.

Tina - kako je z M_m? Si se kaj slišala z njo? Sporoči ji, da mislimo nanjo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]




ksenjak -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 11:23:55)

Držim pesti za m_m




ksenjak -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 11:28:19)

Tisto prej se mi je nekako kar samo potrdilo, tko da tule še enkrat.

Vso srečo m_m[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image], upam, da bo kmalu bolje in se bo lahko vrnila domov.

taška30_ja, pa se res spomnim a sem pozabila kdaj si potem rodila. Ja, zdaj vidim, da je še upanje za našega oz. da očitno ni edini "gurman".
Kar se pa tiče vaših noric, bi pa rekla, da se zna zgodit, da jih dobi še enkrat, glede na to, da so bile v tako mili obliki. Za tebe pa upam, da v vašem primeru ne bo tako.

Lep pozdrav tudi ostalim in lep dan še naprej! 




m_m -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 17:26:51)

ojla punce [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/kava.gif[/image]
Mene so danes spustli domov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] V soboto sem mela en hud dan, pa v bolnici niso vedli kaj je. Bolelo je ko hudič, pa ni nehalo. Nisem mogla ne sedet, ne ležat, ne stat...  Sem mogla v bolnici ostat. Potem pa je UZ pokazal kamenčke. In to žolčne. Teščo so me pa pustili do kosila, mi je kar grmelo v želodcu. Baje je za nosečnost kar pogosto, da se pokaže če jih imaš. Drugače lahko da sploh ne bi vedla. TAk da se moram zdaj držat zraven sladkorne še žolčne diete [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] Ta teden pa me čaka še nekaj obiskov pri raznih zdravnikih. SEm pa velik bolš, če le pazim kaj jem.

hvala lepe želje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image] 

Kar pa se tiče srečanja, mislim, da bom lahko prišla, če se ne bi kaj poslabšalo vmes. 25. julij je ok.




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 18:27:56)

Oj, punce! Naj vam jaz povem, kako so zgledale tele norice pri nas. Najprej je Marušo en teden dajala strašna utrujenost in blaga vročina (je bila kot ena cota) smo dal pregledat kri - nič, smo šli na pediatrijo in en dan ostali na opazovanju - nič. Nakar tole samo od sebe izveni za slab teden in potem ...juhu - pikice po celem telesu, ki so prerasle v vodene mozolčke in potem v kraste. Vse to je trajalo 14 dni, da je šla spet v vrtec, pozna se ji pa še zdej. Marcel je isti dan, ko so Maruši izbruhnile, imel samo tri kozice. Sem misla, da jo bo fajn odnesu, nakar se mu tretji dan spustijo enako kot mali! Tak, da če ima mali kaki dve, najverjetneje sledi izbruh... al pa tudi ne. Je pa tako, da če je zadeva v tako malem obsegu, kot pri Taški, ni rečeno, da si je otrok pridobil odpornost in se zadeva lahko ponovi. V glavnem jaz sem vesela, da je mimo, ker je bilo ful grozno!

[image]http://shrani.si/f/1t/PR/ToIga1M/dsc1083.jpg[/image]

[image]http://shrani.si/f/D/wI/48Xnl2zt/dsc1082.jpg[/image]



Evo za vzrorec! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Barbara - za zdravilišče je tako povsod, vsaj od kar jaz vem za to! Ne bom nikoli pozabla, ko sem po operaciji hrbtenice dobila domov tole vabilo, pa so ga naši zamešali med raklame in ...ja srečo sem imela, da sem sploh dobila zadevo... dan kasneje, pa ni bilo panike. Je pa to zato tako, ker je katerakoli pooperativna terapija takoj po operaciji najbolj učinkovita. Takoj ko se šivi zacelijo... v akcijo! Mene so zrihtali v nulo v Laškem.

M&m - naj se no hit pozdravi! Pa vseen velja za petek popoldan v Top fitu okrog 17. ure? Tinatona javi mi telefon na zs, da se dobiva.




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 18:28:48)

oooo -...morem popravit... Je bila prevelika slika....




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 18:30:35)

Evo, sem že sama uredila!!!!




Naty*Taja -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 18:34:24)

Oj, M&m - te nisem prej vidla - sorry! Valda, pazi nase in se vidimo!! Sam da je vse vredu!! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




tinatona -> RE: no aprilke 2005, kako? (15.7.2008 22:16:58)

Hej punce!!!


Joj m_m super [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]da si že doma. Zdaj pa le pazi nase[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]!!!!! Veš tudi pri sladkorni ne smeš jest preveč sadja - ker vsebuje sladkor; jaz sem v glavnem jabolka jedla. Kaj si pa jedla, da si napad dobila?

Jaz sem to lani doživela za 1. januar. Me je oče na urgenco peljal (namesto v službo). So me tam vsi hecali da sem preveč pila (mislim da so še celo alko-teste delali). Me je pa v prsnici tako bolelo, da sem bila prepričana da imam srčni napad; samo meni so dali en koktejl (tri različne vrste zdravil) v žilo in je minilo. In točno vem kaj je bilo krivo - trije bonboni TofeeFe al kaj so že.

Potem sem nekaj časa jemala Nexium40, zdaj ga pa že nekaj časa ne, ker ni bilo full efekta. Če pa kdaj kaj takšnega pojem, da čutim, da ne bo dobro, ga pa vzamem in kar pomaga.

Joj Naty-Taja vi ste bili pa res bogi. Ožbej jih pa še ni prebolel. Jih je že kar nekaj v njegovi skupini imelo, on pa še vedno nič[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Mi je prav čudno... Se pa včasih s kakšno mamico pohecam v službi, da bi kar na obisk prišla. Pa me ene kar čudno gledajo - ampak jaz bi res rada videla da to čimprej preboli in da je potem mir. Evo cifro dobiš na ZS, pa se potem slišiva.

Upam pa da bo lahko še katera prišla.

Jaz bom pa zgleda še cel ta teden doma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. Sem imela danes kontrolo, pa mi je zdravnica rekla naj bom kar doma še teh par dni, dokler ne pojem antibiotikov do konca. Meni se pa že blede... No sej do nedelje sem bila res boga in mi je pasalo poležavat, samo zdaj je konec vikenda in so naši po službah. Ožbej je pa doma nemogoč, ker mu je dolgčas. Danes sem ga k sreči že lahko peljala v vrtec, tako da se vsaj tam malo znori. Edino kar je bedno je to, da morava zdaj z avtom v vrtec, ker je čisto na drugem koncu naselja... in bi čisto predolgo trajalo če bi šla peš.

taška30 to je pa super, da ste jih s tako lahkoto preboleli. To je idealen razplet noric.

Mi pa jemo skoraj vse. Najraje ima testenine na 1001 način. Edino kar ne je več je solata. Drugače sva pa mi2 tako zmenjena in pri tem vztrajam... če mu kaj ni všeč ne sme apriori rečt da ne mara, ampak mora poskusit en grižljaj. Šele nato se lahko odloči, da tega ne bo jedel... No pa mislim da se še ni zgodilo, da potem ne bi hotel jest. Zdaj je pa itak najbolje it na tržnico... na vsaki malo sadja dobi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. Ravno včeraj se mu je en šiptar smejal, ker je s takim veseljem melono jedel (nama jo je potem takoj pol šenkal, ker je videl kako jo ima rad).

Zdaj pa šibam in se beremo.

LP Tina







BarbaraE -> RE: no aprilke 2005, kako? (16.7.2008 7:28:11)

M_m - super, da si že doma. Zdaj pa le pazi kaj ješ - sicer dvomim, da imaš sploh še kaj za jest, ker imaš dve dieti. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Moja mami je imela tudi žolčne kamne in ko je doživela prvi napad, je bilo tudi hudo. Potem jih je pa tako šla ven dat.

Naty-taja - ja, hudo, kakšne norice ste vi dali skoz. Jah, pismo, jaz jih sedaj samo še čakam. Sem se sicer včeraj v vrtcu pozanimala, a je še kakšen primer, pa je vzgojiteljica rekla, da v naši skupini ne, da pa je v sosednji. Hja, nimaš kaj, prebolet jih bosta morala oba - Nika in Nejc. Če jih že morata, naj bo to že sedaj, ko je Nejc še doma.




honey -> RE: no aprilke 2005, kako? (16.7.2008 8:42:20)

Ojoj, m_m, boga [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley26.gif[/image] Si predstavljam, kako te je moralo bolet, ker jaz sem imela pa v začetku 8. meseca napad ledvičnih kolik [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image] Samo jaz sem bila takrat 3 dni v porodnišnici, ker sem non-stop bruhala in sem bila 3 dni na protibolečinskih injekcijah. Kriza. To je po moje tudi podobno. Ampak mene so dali v porodnišnici na CTG, češ, da imam popadke [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Pa bolj sem vpila tam, da nimam popadkov, da ne morem ležat, da ne morem nič, bolj so mi tupile, da grem rodit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] No, končno je bil CTG mimo in so ugotovil, da pa mogoče res ne grem rodit. Ko sem prišla na oddelek, je bila gor ena zoprna sestra, ki mi je dala protibolečinsko injekcijo v roko (vrhnjo stran dlani) in je šus babji žilo falil. Tako da sem trpela od 23.00 zvečer do 6.00 zjutraj, da je prišla druga sestra, da mi je svečko dala, da me je nehalo bolet. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] To je bil še en + za Postojno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

V glavnem, mi pa noric še nismo preboleli in upam, da jih bomo kmalu - ampak ne med dopustom [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Imam pa kolegico, ki je malega (2 leti) zanalašč 2x že peljala h kolegici, katere hčerka ima norice, ravno z namenom, da se bo okužil. Samo ne vem, če ji je uspelo, jo moram malo poklicat.

No, ko boste pa na srečanju, pa res kakšno fotko naredite in jo potem dajte v album.







ksenjak -> RE: no aprilke 2005, kako? (16.7.2008 10:54:30)

m_m dobrodošla spet med nami. Hvala bogu, da so te poštimali in upam, da tako vsaj do poroda ostane.
Za 25.7. zaenkrat tudi pri meni velja. Vi se samo zmenite kako in kaj.

Lp




m_m -> RE: no aprilke 2005, kako? (16.7.2008 12:52:09)

naty-taja, ojej. Sam sta jih imela še kar velik, ko sta pa še tak majhna. Večji otroci jih imajo toliko. Kaj so ble to vodene koze ali rdečke?

tinatona, mislim, da sta ble dve breskvi, neolupljeni. Ampak samo pika na i. Sem pa cel teden pridno jedla surovo sadje, ker mi G govori kuk ga moram pojest. Me je že bolel, sam nisem si mislila da mam žolčne kamne in nisem vedla kaka bolečina je to. Potem pa je blo v soboto hudo in čedalje hujše. Na koncu sem že težko dihala, tak me je stiskalo. zdaj so pa še izvidi za sladkor, tak da bo tut sadju odklenkalo. Jabolk še ne upam jest.
Kaj ti razmišljaš o operaciji? Če so tapravi kamni, se dajo raztopit, al pa razbit. Bom mogla to čez par mesecev raziskat, pa bom vidla, kaj je za nardit.

barbaraE ja skor res. Me je kar strah karkol v usta dat. Pa tut če vse kuhano jem, še vedno popoldan boli, malo, in traja par ur, da se pomiri.








m_m -> RE: no aprilke 2005, kako? (16.7.2008 13:00:45)

honey, je mal drugač ko ledvice, me je pred 10 leti zagrablo, je pa oboje hudo. Najhujš je to, ko ne popusti, ampak kar skos enako boli. Al pa še bolj. Jaz sem tut bla nonstop na CTGju, pa uZ, sam da preverijo, če ve vse v redu z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] Tep so pa še žilo falil! Ene sestre so čudne, men je tut šarala po žili, ko da ma šlavf v roki. Pa premikala, da je še tisto začelo pečt. DRugač so ble pa kar prijazne. Sam mojmu se je CE zamerlo, ker 3x ni mogu not. Ga niso spustli. še da mi bi pomagal nest ne. Ker je blo izven časa obiskov.

ksenjak če veš kje je ta kraj srečanja, bi kar za tabo vozla [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ko bo tak daleč, ti pišem zs




Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>