|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež 15kg +
18.4.2006 14:54:02   
Sibil_
Mene zanima kateri avtosedež za 15 kg + mi priporočate?

Danes sem gledala v Arielu v akciji Concord Trimax, a je ok?

Al naj se raje oziram za Roemerjem ali MAxi-cosi?user posted image

Ima sploh kateri v tej kategoriji Isofix varianto?

LP,
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 15:22:19   
Anonimen
Concord Trimax

trimaxi so zakon. in ravno sem hotla prašat kje že je bil v akciji. mi enga že imamo poa bomo šeenga vrjetn kupil. kok pa že pride v arielu? do kdaj pa je akcija?

zic je super ker ma še vedno une tamale pasove saj je v bistvu to sedež od 9 - 36 kg in je primeren tut za recimo večje dvoletnike kot je naša oz js jo mam not že od 6. mesca! pol k ji ratajo premejhni ti pasovi pa odstraniš naslon lahko kupiš drug naslon in imaš potem sedež od 15-36 kg na katerga se otroka prpne z navadnim pasom.
kar je pa man najbl všeč je pa to da ma naklon in jo lahko dvignem če zaspi v avtu!

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 16:05:09   
Sibil_
Akcija je do konec mesca oziroma do razprodaje zalog.

A potem ne moreš tega sedeža samo odstranit naslon in imet jahača?Moraš drug del dokupit?user posted image

Aja cena je pa 28 jurjev nekje (tolar več al manj, ne vem točno).

LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 16:38:46   
al1*
En Concordov je v akciji tudi v Intersparu - za 26.000 ali pa 28.000 Mi imamo Maxi cosi in smo zadovoljni.


_____________________________

lp


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 20:12:23   
*maja
IZVIRNO SPOROČILO: sibil

Akcija je do konec mesca oziroma do razprodaje zalog.

A potem ne moreš tega sedeža samo odstranit naslon in imet jahača?Moraš drug del dokupit?user posted image

Aja cena je pa 28 jurjev nekje (tolar več al manj, ne vem točno).

LP,
Sibil


Lahko uporabljaš samo spodnji del oz.jahača brez da dokupiš naslonjalao user posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 20:57:51   
sjug
Trimax je super, mi ga imamo. Tudi moja sestra ga ima.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež 15kg +
18.4.2006 21:47:11   
Polona_J
Mi pa imamo enega Roemerjevega in Maxi cosi priori xp; slednji se mi zaenkrat zdi supet in ga ne bi menjala.

LP

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?