pograd ali še eno posteljo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


cinci -> pograd ali še eno posteljo (13.4.2006 16:12:59)

Namreč imava 17 mesečnico in 4 mesečnika,ki mu bo postala zibka premajhna.Zdej pa mene zanimajo vaše izkušnje ali ste kuple novo posteljo ali kar pograd pa ta večjega v pograd al kako.Oz kako mislite da bi se mi najbolj splačal,vsak nasvet dobrodošel[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ronja5 -> RE: pograd ali še eno posteljo (13.4.2006 16:30:19)

Če imaš prostor naj imata vsak svojo posteljo, sicer pač pograd. Obstajajo pa take postelje , kjer imaš spodaj omaro, predale, ali/in pisalno mizo,... malo poglej naokrog, Mali princ je tud fajn, samo je drag. Pred časom so imeli eno fajn varianto v Rutarju (z omaro in pisalno mizo vred)




LEJLA -> RE: pograd ali še eno posteljo (13.4.2006 18:17:34)

Zivjo

A vasa 17m ze spi v tapravi postljci?
Nas 22m se zmerej spi v posteljci z ograjo.
Cez dobre 3 mesece pa bo dobil bratca in mi smo mislni kupit se eno postljco z ograjo, ker si nisem mislna, da je ze zrel za svojo tapravo postljco.

Kdaj pa ste sli v tapravo postljco? A ste imel kej problemov?

lp




pinkiponki -> RE: pograd ali še eno posteljo (13.4.2006 18:54:25)

Ljela, naša 18m je šla s 17m v svojo posteljo. Je taka kot te tavelike, samo da nam je ata naredil majhno, nižjo, prilagojeno jogiju 135x65. Jo lahko pogledaš v mojem albumu, sicer je zlo temna slika, ampak približno se vidi. Naša Taja v njej fuuul uživa, v postleji z ograjco pa niti poda razno ni hotela biti - jok do onemoglosti.




Stran: [1]