nemirna med hranjenjem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Leae -> nemirna med hranjenjem (13.4.2006 9:57:25)

Naša punčka 2,5 m je tako nemirna med hranjenjem, brca, maha z rokico, brusi nohtke na mojih prsih... A ima kdo podobne izkušnje? Ne vem več kaj naj naredim.




maya** -> RE: nemirna med hranjenjem (13.4.2006 10:15:12)

pozdravcek!

tudi moja je ze od vedno nemirna pri hranjenju. starejsa kot je mocnejsa je in tezje jo je "obvladat". pa kaj cem?? nc![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] je pac zivc!! glavno, da vse poje in verjemi to ni malo! a jo dojis ali imas adaptirano mleko?? ce je adaptirano mogoce probaj z drugimi tako da malo okus zamenjas, mogoce ti bo pol bolj zagreta za papico. ne vem.. sj ti pravim- mi jo kar pustimo dokler pije.

le pozdrav




kati* -> RE: nemirna med hranjenjem (13.4.2006 10:28:36)

tudi naš je bil dolgo časa tak (predvsem je dostikrat se umaknil, pojokcal, včasih se ful zvijal in napenjal, okol pogledal, se včasih tud pomeni z mano vmes, bohnedaj da naju kdo gleda ali pa se pogovarja z mano, ker pol z mislimi ni pri jedi) šele zdaj pri 6m se je počasi umirilo in pa ponoči je vedno lepo papal




kaja29 -> RE: nemirna med hranjenjem (13.4.2006 10:36:32)

punce, še dobro, da so živahni
kaj pa moja, ona pa kar zaspi zraven in jo moram ves čas neki bockat, da kaj poje, sicer se lahko uro in pol dojiva da je kaj




maya** -> RE: nemirna med hranjenjem (13.4.2006 20:57:22)

kaja29: to smo pa prov na zacetku tut mi meli. pa je slo mimo. zelo kmalu.




Yasminka -> RE: nemirna med hranjenjem (14.4.2006 8:17:33)

Naša je ista! Praskanje, zvijanje in priklop-odklop se "nadaljujejo" že od 2.meseca. Zdaj jo zmoti že najmanjši šum. Ko papca mora biti vse tiho. Včasih ko se tako zvija, jokca ji v tistem trenutku ni do dojenja. Takrat prekineva, se malce poigrava in nadaljujeva kasneje.





Ada -> RE: nemirna med hranjenjem (14.4.2006 11:04:55)

Naš lumpi je tudi tak, včasih se je vznemirjal tako močno, da je pričel jokati. Šele sedaj smo ugotovili, da ima refluks in da zato joka. Sicer pa jo mogoče poskusi nahraniti takoj, ko se zbudi, pri nas je to delovalo. In v čimbolj mirnem okolju. Sicer pa prekini in se poigrajta, kot so že druge napisale, ali pa pogovarjajta.




Stran: [1]