|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 1:00:58   
Anonimen
Stvar je taka. M mi zamuja teden dni, pred 2 dnevoma sem naredila test CB, ki je bil negativen. Spodaj navedeni znaki, katere sem zasledila, da so značilni za zgodnjo nosečnost, se pri meni NE pojavljajo:
- slabost
- občutljive in napete dojke
- špikanje in zbadanje v sp. delu trebuha
- utrujenost, zaspanost
- kovinski okus v ustih
- izostren vonj in s tem posledično odklanjanje kakšne hrane
- vrtoglavica

Dajte mi povedat še kakšen znak, ki je značilen za nosečnost.

Ali je možno, da je bil test lažno negativen? Koliko je primerov, da test pokaže najprej negativno, čez nekaj dni pa pozitivno? Saj če se M v parih dneh ne pojavi, ga bom ponovno naredila, samo tole čakanje me pa resnično mori.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 7:16:16   
lelaval
Če nimaš nobenega izmed naštetih znakov, je čisto možno, da nisi noseča.
Lahko pa, da še ni prisotnega dovolj nosečniškega hormona in zato je rezultat na testerju negativen. Čez par dni naredi še en test, pa boš videla.
Želim ti, da čimprej zagledaš user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 8:11:04   
Lana_s
Jaz nisem imela ne prvič in ne zdaj nobenih znakov. Šele v 7. oz. 8. tednu so se pojavile slabosti in to mi je edini znak, da se nekaj dogaja.
Malo še počakaj potem pa poskusi še enkrat. Vso srečo. 

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 8:16:50   
srki
Pri meni ni bil tudi nobeden od teh znakov prisoten, vse je potekalo normalno, edino cigareti so mi začeli smrdet, kar je pa edino dobro.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 8:30:42   
kaja11
Moj edini znak je bila izostala menstruacija.... manjši krči kot pri menstruaciji, priteklo ni pa nič. Ko sem bila prvič noseča mi je bilo slabo šele v 7t, drugič pa že v 5t.
Možno je, da si zanosila kasneje in še nimaš dovolj hormonov za pozitiven test. Dokler ne priteče je upanje.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 9:19:24   
najina pikica*
ku ku
tudi pri meni ni bilo nobenih od teh naštetih znakov,celo ko bi mogla imeti naslednjo m.,sm imela blag rjav izcedek in bolečine na  L str. jajčnika,tako kot ponavadi.Edini znak bi bil lahko ta da mi ni več pasala kava in špageti,katere sm prej oboževala...da sm bila pa 100% sm naredila test in  user posted image jupi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 9:40:56   
naja78
živjo.tako kot so ti povedale punce.

sploh ni nujno da bo imela kak znak.ene jih imajo ene ne.

čez teden dni naredi test še 1x.če dvomiš v test,greš lahko dat kri,krvni testi pa niso lažni.delajo jih v vsakem zdr.domu.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 9:58:43   
digi
Ja tud jaz nisem imela kakšnih ekstra znakov. Prvi test je bil negativen, čez dva dni tud, še čez dva dni je zgledalo kot +, spet čez dva dni pa sem potem videla čist pravi +.....



_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri znaki so značilni ZA nosečnost?
12.4.2006 10:55:01   
katy.25
Jaz sem bila pa fullll zaspana.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?