Aptamil 2 in 3 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


rey -> Aptamil 2 in 3 (11.4.2006 22:57:11)

Od 6 meseca pijemo aptamil 2, zanima me če je treba začeti po osmem mesecu z aptamilom 3, glede na to, da piše na dvojki, da je do tretjega leta starosti. Kupovala sem ga pri nas, v DM in je imel drisko, oziroma mehko blato in to trikrat na dan polno pleničko, zdaj sem ga 2x kupila v avstiriji in je prebava ok,a ma katera podobne izkušnje?




kimi -> RE: Aptamil 2 in 3 (11.4.2006 23:26:29)

Rey si probala mleko kupiti v millerju...je tudi tak kot iz Avstrije.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] pa cenejši kot povsod drugje. Ni potrebe da bi menjala če ne želiš....Jaz vem da sem prvemu dajala aptamil do 8 meseca potem pa hipp3 z okusom banane. Je bil veliko bolj navdušen kot nad aptamilom....še sedaj pri 2 letih mu moram malo hippa 3-banana zamešati v mleko, ker mu je tako všeč okus...kupljen pa je tudi v millerju in je 1400 sit 650 g. Glede polne pleničke pa nimam izkušenj...samo verjetno mu mleko ne paše...so drugačni...miller ima nemške če se ne motim se pravi te ki jih kupuješ v avstriji. Te ki se pa drugje kupujejo so pa narejeni za slo trg in so malo drugačni




Stran: [1]