|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začetek zobkov????
11.4.2006 19:19:09   
NRMM
Dva dni že opazujem mojo 3,5 mesečno babiko, da si vse nosi v usta.Ko si nese rokico prav močno premika glavico sem in tja, kot da bi si čohala dlesni. Enako se je zgodilo z mojim prstom, kazalec sem upognila in ji ga dala v ustike in se je prav čutilo kako si čoha dlesni. Ko sem ji sama drgnila s prstom po dlesnih je samo mirno ležala in imela odprte usteke.
Je postala tudi tečka,kar prej nikoli ni bila in dosti več pije in manj poje.

Je možno, da se bodo začeli zobki ali je to kaj drugega?

Hvala za odgovore!

l.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 19:26:16   
kofetek2010
možno, ni pa nujno user posted image

naša tud daje vse v usta, najraje mene user posted image  karkoli samo, da me mal pocuza - in včasih prav poživčka, če ne more čohat svoje čobice user posted image

veš, naši user posted image  prihajajo v obdobje, ko bodo zobki krivi za vse user posted image


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 19:49:25   
NRMM
O jana hvala hvala. Finta je v tem, ker tega še nikoli ni počela, aja pa slini se ko polžek, skozi ji teče slina iz ust.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 20:04:22   
šnucika
Živa se slini že en mesec,pa vse tlači v usta...najraje čim več stvari naenkrat...dudo,roko,slinček.....user posted image včasih me je kar strah,da si bo čobico raztegnila....
Mislim,da imamo do prvih zobkov še nekaj miru!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 20:08:20   
BlankaT
NR popolnoma možnoje, da tvoja punčka dobiva zobke.  Se je moj sin tudi zelo slinil že od 2 meseca naprej in je dobil prvi zobek, ko je bil star 5 mesecev. Tako, da ni to nič nenavadnega. Lahko pa povem še to, da nevem niti za en zobek da ga dobiva, ker je bilo vse brez vročin in drisk user posted image user posted image user posted image .  Sicer pa se tudi moja mala full slini in kr zija user posted image , ko ji masiram dlesni. Jaz sicer občasno uporabim kremico, ki ji blaži "bolečino" oz. "skelenje".

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 21:26:52   
NRMM
Blanka kakšno kremico to uporabljaš?

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 21:51:43   
janja 27
živjo
naj ti povem da se je tudi moja pikica tako zelo slinla ko je imela skoraj 3 mesece in si tlačla rokice v ustka potem pa smo pri 3,5 mesecih dobili prva dva zobka user posted image  user posted image  sicer ni imela problemov sem ji pa mažem dlesni s calgelom danes pa sem ji kupla baby gengigel je malce dražji vendar sem vidla da je boljš učinek no oboje je v redu...dobiš v lekarni
boli pa boli kadar ugrizne ko se dojive pa je bogica še premajhna ( 4 mesece )  da bi razumela tko da moram kar zobke stisnt in malce user posted image user posted image  
tko da upam da ne bo tvoja user posted image  pohitela kot moja....lep pozdravček

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začetek zobkov????
11.4.2006 22:08:55   
kati*
pri nas se je podobno dogajalo pri 3,5m ... celo neke bele pikice sem videla user posted image ... no zdaj smo satri 6m in ni ne duha ne sluha o zobkih

_____________________________

lp, K

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?