|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 9:42:26   
Lu
Zdravo!

Kupujeva drugi voziček in sicer tistega, ki je v bistvu samo iz platna in ogrodja. Zanima me, na kaj morava biti pozorna glede na to da vse skupaj bolj ˝švoh˝izgledauser posted image  Ima katera izkušnje? Od jutri naprej imajo enega v akciji v Leclercu pa me zanima glede na ceno če je OK.

Hvala.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 9:57:11   
Seven*
Ce hoces dobro svojemu otroku raje taksnega vozicka ne kupi. Tud dobre marele obstajajo, pa tud drage niso tako zelo..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 10:00:21   
Lu
No to me je zanimalo. Verjetno mora biti kakšna opora na predelu hrbta in ne le platno ali se motimuser posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 10:01:51   
Seven*
 Tocno tako. Vozicek naj ima cimbolj trd del za sedenje in naslonjalo. Koliko se pac da...

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 10:29:38   
Anonimen
Drugače imamo mi enega takega, ki ima samo platno. Je služil res za občasne podvige. Izgleda tak, kot za lutke prevažat, kot tisti otroški. Ampak je izdržal neverjetno. Tibor je tretji otrok v njem, poleg tega, da na morjju prevažamo vodo v veliki kanti z njim. Pa Tiborja sem vozila tudi po morju kar z vozičlkom, ker se je vanj polulal in je sedel v rumeni luži. Pa sem lepo v morjem z njim zapeljala, s Tiborjem vred, in sva malo šetala po vodi, pa je bilo.user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček marela-samo platno!
11.4.2006 10:42:02   
Lu
Splišni user posted image user posted image  takega rabimo, ja.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček marela-samo platno!
13.4.2006 14:58:20   
Lu
No pa ga imamo. Kupila sva ga v Pikapolonici za 7.990 sit od Pikolo. user posted image  

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?