|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovala za okna
10.4.2006 20:50:53   
Pupica
Ali mogoče kdo ve, kje bi lahko kupila varovala za okna?
Pa na kakšen način delujejo. Ali potem okna sploh ne moreš odpret? Se da zakleniti na določen način (npr.da je možno odpiranje na kip medtem ko na stežaj ni možno)?


LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovala za okna
10.4.2006 20:52:31   
ZARA
A si tko na' konc user posted image ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varovala za okna
10.4.2006 20:57:36   
Pupica
Ne ZARA ampak sem bolj za preventivo, kot kurativouser posted image Sploh zdej ko bo sama v sobi, bi bila rada prepričana v njeno varnost. Sicer je verjetno še dolga pot, do njenega plezanja na okno, ker še na stole in mizo ni splezala, ampak človek nikoli ne ve....

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varovala za okna
10.4.2006 21:19:17   
Anonimen
Kupiš dve kljukico z vijakom na koncu in eno všraufaš v okno, drugo pa v okvir poleg okna, v isti višini. Kupiš še ketnico, ki jo potem zatakšen v ti dve kljukici. Vse to montiraš tako visoko, da škrat ne doseže. Ketnica je lahko poljubno dolga, najbolje pa je toliko, da se okno odpre samo toliko, da škrat ne more zlesti skozi.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varovala za okna
10.4.2006 23:03:26   
Ro-La
kljuko vzameš vstran (tako kot na zaprtih- varovanih oddelkih v različnih zdr. ustanovah)user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varovala za okna
10.4.2006 23:06:41   
ona
Jaz te pa prav dobro razumem,saj mi je mali kmalu zletel skoz okno!
Takrat je imel eni dve-tri leta in,ko smo mi še spali je z nogavicami splezal na okensko polico,odprl okno,ker niti ni bilo dobro zaprto in gledal iz drugega štuka dol,kako bager kopa po ulici,ker so jo takrat preurejali!!Še dobro,da so bile škure zaprte,da ni zletel dol,saj bi se lahko to zgodilo!
Sem bla trda,ko sem ga zagledala in nisem uspela niti zakričat,če ne bi se me ustrašil!Od takrat sem okna trdno zapirala in zračila le v moji prisotnosti,pa tudi zjutraj sem bila previdna,da ni vstal pred mano!
Ja tako je,vsaka šola nekaj staneuser posted image user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varovala za okna
11.4.2006 0:38:25   
kofetek2010
http://www.zakleni.si/izdelki_stanovanja_okna.php

http://www.burg-waechter.de/produkte-Burg-Waechter.nsf/contentByKey/FNIN-5CJK5U-DE-p
 
http://www.sicherheitsshop24.de/?Rpage=fenstersicherung.html
 
http://www.maxis-babywelt.de/product_info.php/products_id/96
 
http://shop.rehbeinkg.de/product_info.php?info=p118_Sicherheitsset-36-Teile.html

user posted image



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varovala za okna
11.4.2006 10:42:43   
Pupica
Slišni okno, okvir, vse je plastik fantastikuser posted image user posted image Ne bo šlo....

Čist kljuk ne bi dol pobirala ker je potrebno zračit...

Jana...ti si mi pa del dala, grem še to pogledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varovala za okna
11.4.2006 10:45:22   
Anonimen
Ja, se mi je zdelo, za plastiko pa ta patent ni, ne.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varovala za okna
11.4.2006 13:14:40   
Pupica
Jana73, na prvem linku sem našla vse kar sem rabilauser posted image Sem poklicala direkt k njim in so mi svetovali !
Falauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?