Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


polona2 -> Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (10.4.2006 11:36:08)

V Baby centru stane 7.000 sit, kaj pa drugje? Toysrus, Schmid, Ariel?




copka77 -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (10.4.2006 11:45:33)




mislim da je ta cena kar stalna, vsaj jaz sem na spletu iskala in se vrtijo od 25-30 Eurov. Tako da je drago, ampak, kaj hočemo...






Bubamaraa -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (10.4.2006 13:19:05)

Jaz jo imam in bi rada sam to vam napisala, da je kupte, ker je resnično sprememba poleti ko se otrok vozi v avtu...Preden jo je Danaja imela je imela čist mokr hrbet  ko smo jo pa kupili je pa čist uredu ko jo vzamem iz avta.... Draga je ampak je vredna tega denarja...




polona2 -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (10.4.2006 14:48:10)

Ja, saj jaz jo bom 100% kupila,
samo, sem gorenjka, pa rajši pred nakupom še malo povprašam...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tadejaa -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (10.4.2006 15:57:16)

Mogoče jo bo pa BC dal v akcijo, tako da malo spremljajmo vsakodnevne akcije na njihovi strani. Tudi mi jo bomo kupili, če ne drugače pa za 7000 [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].





Lu -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (16.5.2006 15:18:46)

Je mogoče že katera kje našla ceneje to prevleko kot za 7.000 jurjov[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




pika** -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (21.5.2006 23:18:24)

Jaz sem kupila kar poletno prevleko od Brevija in se ne sekiram , če ni glih "točna" po šivih. Jo pa uporabljam na  sedežu Nania in  Bebe comfort. Cena je  okoli 2.800 v Pikapolonci.




Putka -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (23.5.2006 19:23:37)

Prijateljica je kupila material (frotir za rjuho, lepe oranzne in rdece barve) in dala zasit sivilji. z materialom in delom vred je prislo manj kot 5.000. Pa lepo narejeno, po vec kot letu dni se vse drzi.




Lu -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (26.5.2006 9:27:46)

Gre se mi bolj za to, da v teh poletnih dnevih, ki so zelo vroči, da se otrok ne bi tako potil. Namreč po hrbtu, ko jo vzamem ven iz avta je zelo mokra.




kapesanta -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (26.5.2006 9:40:00)

meni je kolegica dala podlogo za voziček iz ovčke - pravi da se je pri njeni punci super obnesla, da ji ni bilo nikoli vroče.

A ima še katera izkušnje s tem? A bi bilo priporočljivo čez dat še prevleko ali je ok če dam otroka kar na ovčko?




PiaM -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (26.5.2006 12:17:24)

Mene pa zanima ali to preobleko daste čez obstoječo ali se ta najprej da dol in letna gor? Se dobijo kakšne univerzalne letne preobleke za lupinico? Mi imamo traxovo od haucka.Hvala




Lu -> RE: Poletna prevleka za Maxi Cosi Priori XP (29.5.2006 9:05:43)

Zdaj sva se odločila, da jo kar kupiva. Bi mi katera znala povedati ali so tudi temnejše prevleke hladne? Gledam po spletni trgovini pa ne najdem nobene bele za Maxi Cosi Priori SPS?




Stran: [1]