|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi čevlji - nabava v MB
9.4.2006 21:31:04   
Alina_alin
Razmišljamo o Cicibanovih. Kam mi predlagate, da naj se odpravimo na nakup v MB? In katere čevlje in kakšna je cena?
Hvala za pomoč in lp!

< Sporočilo je popravil Seven -- 10.4.2006 15:50:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
9.4.2006 21:36:27   
mamči
Mi smo prve (in ostale) nabavili v Cicibanu.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
9.4.2006 21:39:49   
Andra
Lahko še pogledaš v Kopitarni in Alpini v Cityu.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
9.4.2006 22:09:36   
Blink1
Mi še vedno kupujemo samo Cicibanove. V MB je cicibalnova trgovina v centru na ulici 10.oktobra. Cicibanove čeveljčke pa imajo tudi v trgovinici Pika v City centru (na vrhu - trgovina z otroško obutvijo).

Meni ima Ciciban lepe čevlje, tako letne kot zimske. Cene pa so nekje okoli 10.000 SIT. Ja...kriza, ampak se splača oz. mi ne tvegamo :) Enkrat sem kupila enako ortopedsko oblikovane čeveljčke v Humanicu v Europarku (dala 12.000). neja jih je imela pozimi obute samo ko smo res kam šli, kjer ni hodila po snegu ipd...zelo malo jih je nosila, pa izgledajo zglodani do amenauser posted image user posted image  Ciciban pa zaenkrat drži.

Lepo kupovanje želim.
Nina

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
10.4.2006 7:50:54   
ronja5
Predvsem je odvisno kakšno nogico ima otrok. Mi smo kupili Cicibanove, pa jih je samo 2x obul, kr so narejene samo za suhe in nizke nogice. Naš ima močno in zelo visoko nogo in smo bili nad svetovanjem v cicibanu zelooo razočarani, proč vržen denar. Prodajalka je vztrajala pri čevljih, ki so kao posebej za prve korake, ker naj bi bila kao stručko, smo ji vrjeli, da se usnje zmehča, čevelj sčasoma lažje obuje, bla bla.
Potem smo dobili superfitove in v Humanicu sami kupili Riht... pojma nimam kak se jim reče user posted image , v glavnem so oboji mehkejši in udobnejši kot cicibanovi. Jaz mislim, da so pri cicibanu še v tistih časih, ko je veljalo, da mora bit čevelj kot oklep. Dokler se ne posodobijo, me ne vidijo več. Seveda pa je to samo moje mnenje.
Aja, pa men je na prvem mestu udobnost, šele nato izgled,čeprav naši še vedno zgledajo ok.


< Sporočilo je popravil ronja5 -- 10.4.2006 7:55:20 >

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
10.4.2006 9:27:56   
tinica
Naš ima tudi zelo visok nart in smo pred parimi dnevi kupili čeveljčke v cicibanu; prodajalka se je zelo potrudila, da nam je pomagala izbrati ustrezne čevlje.
Sedaj imajo v cicibanu - MB prav pestro izbiro čevljev, tako, da se splača it pogledat.

Lp, Tina


_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
10.4.2006 10:00:54   
ronja5
Tinica, me veseli, da so se poboljšali user posted image .... no mogoče je pa imela takrat prodajalka slab dan... naš mali je dal čevelj v usta in me je nahrulila, naj mu nič ne dajem v roke kr se takoj na čevljih pozna, če so poslinjeni...
Bom šla ob priliki preverit kak je zaj tam user posted image
Si mogoče že kupovala superge, teniske,... jaz nič ne najdem za njegovo nogico. Maš kakšen predlog?


(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi čevlji - nabava v MB
10.4.2006 17:51:06   
Alina_alin
Hvala za nasvete, super ste!

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?