UZ kolkov na ptuju (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


meta22 -> UZ kolkov na ptuju (9.4.2006 9:03:55)

živjo!

sem rodila na ptuju, zato so našemu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] tudi tam delali prvi Uz kolkov takoj po porodu. na listu ki ga je dobil takrat je napisan datum in uro kdaj ima drugi ptregled. ker pri prvem UZ  nisem bila zraven( so ga sestre  same odpeljale tja ), nevem kje se sedaj pri drugem naj oglasim.
a je to na istem mestu kot porodnišnica, al kje drugje? pa ne vem, če naj prej pokličem, ker imam datum in uro že določeno. je vse napisano na tistem listu, razen tega kam naj grem.

hvala

LP
meta




Ada -> RE: UZ kolkov na ptuju (9.4.2006 9:11:36)

Midva sva bila ravno prejšnji teden. Uz delajo v pritličju levo, še naprej od porodnih sob- oglasiš pa se pri informatorki v avli. Prej ni potrebno klicati, če imaš uro. Svetujem pa ti, da greš malce prej, ker je bilo vsaj v naši skupini veliko otrok, in dojenčki težko potrpežljivo čakajo na vrsto.
Koliko pa je star tvoj dojenček?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.4.2006 9:43:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




meta22 -> RE: UZ kolkov na ptuju (9.4.2006 13:57:27)

naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] bo ravno na dan slikanja kolkov star 3 mesece. pa hvala za odgovore. tudi jaz imam uro ob 11-ih, pa bomo šli že malo prej. kdaj začnejo delati ?

lp
Meta




Nej -> RE: UZ kolkov na ptuju (9.4.2006 16:38:21)

Mi smo prišli ob 11 uri. Za UZ kolkov nas je čakalo 5. Mi smo bili konec ob 11 pa 15 minut. Morem reč, da so nas zelo hitro rešli. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.4.2006 18:27:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




srečica -> RE: UZ kolkov na ptuju (13.4.2006 22:07:09)

Alo

Tudi jaz imam z mojim sončkom UZ kolkov, 20.4. ob 11. Ima katera takrat? Če ima katera takrat bi se lahko malo spoznale, a ne? Greste same ali vas bo kdo spremljal?
A je katera bila na UZ kolkov sama z dojenčkom?
Bubabaya a si ti bila s tvojim sončkom na plavalnem tečaju?
Jaz razmišljam, da bi šla pa me zanima kako je? Kakšna je cena?
Uživajte sončne dni, ki prihajajo.[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Ada -> RE: UZ kolkov na ptuju (14.4.2006 10:55:50)

Midva sva šla sama, in še nekaj mamic tam je prišlo samih z dojenčkom. J ekar šlo, saj ni nič takega, ti dajo dovolj časa, da ga slečeš in potem oblečeš. Majčko pa lahko obdrži.
Tudi jaz sem razmišljala, da bi bilo lepo, če bi spoznala še kakšno mamico iz Ptuja ali okolice. Nekaj dni nazaj sem napisala pod temo Ptujske mamice, če bi bila katera zainteresirana za sprehod z vozički, ali kaj podobnega. katja se je že javila, pa tudi ostale ste vabljene!
Moj fantek je danes star 3 mesece in pol.




srečica -> RE: UZ kolkov na ptuju (14.4.2006 13:47:54)

Ada, jaz sem takoj za, da se kdaj dobimo. Bi bilo zelo fajn.
Upam, da se kmalu kaj zmenimo in se dobimo.

Hvala za odgovore.

Darja




meta22 -> RE: UZ kolkov na ptuju (15.4.2006 8:55:06)

hej punce!

smo imeli že 13. UZ kolkov. hvala ker ste svetovale da je treba prej  priti. smo bili že ob četrt na 11 tam pa smo bili prvi na vrsti. ko smo prišli  ven iz sobe za UZ pa v čakalnici taka gužva da ne moreš verjet!!! katere se odpravljate tja na UZ obvezno iti prej, če nočete čakazti v res hudi gužvi!!!

sama ne živim na ptuju, niti ne v bližini, tako da srečanje z vami žal odpade. me pa zanima ta plavalni tečaj, ker ga namreč v MS ta čas ne izvajajo. se mi zdi. vsaj na njihovi strani ni nič napisano.

lp
meta




mujcek -> RE: UZ kolkov na ptuju (16.4.2006 12:27:24)

Pozdravljena!

Sem prepozno prebrala tvoje vprašanje in ti nisem mogla pomagati. Jaz sem bila ta četrtek tudi v tistih prostorih ampak si ti verjetno že odšla, ker so bile še same deklice tam ali pa te nisem videla.
Jaz sem si prišla po recept zase ampak sem prišla z mojima [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image].

Za ostale pa žal nismo iz Ptuja in tudi voziček mi ne gre v avto, da bi se vam lahko pridružila. Aja moja sončka sta stara 4,5 mesecev.

Meta, če si mogoče bližje Ormožu, baje da tudi tam sedaj delajo UZ in zato ni več takšna gužva na Ptuju. No to sedaj pride bolj poštev drugim.
Mi smo iz ormoške občine ampak imamo pediatra na Ptuju in zato smo šli na Ptuj.




srečica -> RE: UZ kolkov na ptuju (18.4.2006 22:06:46)

Daj povejte še mi, če ste šle na UZ kolkov še v previjalnih ali samo v pamperskah? Jaz jih imam že preko glave.

Lep pozdrav





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.4.2006 7:47:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nej -> RE: UZ kolkov na ptuju (19.4.2006 8:43:18)

Mi smo šli samo s pampersko. Sicer pa našega Aneja od drugega meseca več nisem široko povijala, ker so tako različna mnenja glede širokega povijanja. Pa na živce mi je šlo.




Stran: [1]