|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   h&m
8.4.2006 19:40:00   
MALINČICA
Mene zanima, če katera ve, ali imajo tudi v mariborskem H&M oddelek za nosečnice. Sem tolikokrat bila tam, pa nisem opazila da bi bilo kaj. Mogoče samo nisem bila pozorna....

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: h&m
8.4.2006 19:41:23   
Ro-La
ima

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: h&m
8.4.2006 19:49:38   
MALINČICA
Hvala ti Lo-Ra!!!
Bom kar v pponedeljek šla malo pokukat kaj imajo. Sicer pa ne vem kakšne velikosti imajo, ker v H&M so meni odrasle št. prevelike še št. 34 mi je prevelika in ponavadi kupujem na oddelku za deklice, tam zmeraj najdem kake hlače in majice. Upam da imajo kaj bolj za mičkene user posted image !!!


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: h&m
8.4.2006 21:20:30   
Anonimen
Ja, kakšen piščanček pa si?!user posted image user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: h&m
8.4.2006 22:14:22   
MALINČICA
155cm in zdaj 53 kil, prej pa nekje 49, 48.
Sem si kupila eno jakno v H&M in ko sem na hitro probala, mi je bila kr prav, ko sem pa domov prišla in se pogledala v ogledalo-KRIZA!!!
Sem nesla krojaču, da jo je zožal in rekel, da mi je za eno dobro številko prevelika.Tako, da me h%M vidi le na oddelku za deklice, pa še ceneje je , pa bolj cortkane cunjice imajouser posted image


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: h&m
9.4.2006 7:20:54   
lelaval
Oddelek za nosečnice je v kleti (levo od blagajne - tudi sama sem ga komaj našla). 
Sem pa tudi jaz manše rasti (P.S.: tudi jaz velikokrat kupujem na otroškem oddelku user posted image ) 158 cm, 51 kg in nosim konfekcijo 36, včasih tudi 34. Lani, ko sem bila noseča, sem si v H&M (in tudi drugje) kupovala normalne hlače št 38. Izbirala pa sem modele z nizkim pasom (pas sem potem zapela pod trebuščkom). Ene sem si kupila tak čas kot zdaj - lanene, št 38 - ko se v pasu zavežejo z vrvico in brez gumice (lani so bile IN in v vseh barvah). Z njimi sem šla tudi rodit, pa po porodu so mi prišle prav. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: h&m
9.4.2006 9:09:21   
Naty*Taja
Pipike male user posted image !
Vprašajte, če imajo nosečniški oddelek za najstnice? user posted image
Mislim, pa da se bo našlo tudi kaj za take male, saj imajo tudi številke xs! Drugače pa sej ste lahko bolj raversko oblečene med nosečnostjo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: h&m
9.4.2006 19:30:34   
lelaval
Pipike male !


Saj bi bile večje, pa nismo bile pridne in nismo zrasle večje. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: h&m
10.4.2006 10:12:12   
Bojana 78
V H&M (v MB) so v petek dobili novo pošiljko nosečniških oblek. Tako da če pohitite še dobite vse številke (vsaj v soboto so še imeli vse številke). Po dveh mesecih iskanja kavbojk sem si jih končno lahko kupila user posted image . LP

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: h&m
10.4.2006 11:16:38   
kapesanta
A katera ve, če so dobili ta dolge kavbojke? Grem kr takoj po službi pogledat v LJ.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: h&m
11.4.2006 14:59:57   
MALINČICA
Grrrrrrrrr!
Sem hotela danes it v H&M po nakupih, pa mi je user posted image  zmešal plane, pa sem ostala doma.
Ma sem jezna, ko 100 user posted image !!!
Ok, pa imam vsaj malo časa danes, da se res naspim. Grem zdaj za kako urco in pol malo ajat!
Ponoči sploh ne morem spat, če me že ne tišči lulat vsakih pet minut, pol pa se nekaj premetujem.
Bom pa jutri zares šla v nakup.
Komaj čakam na malo odklopa, že dolgo nisem imela časa tako šetat po mestu, zmeraj se mi nekam mudi, pa še sploh nimam otroka, bog ve, kako bo potem?!?
Valda se bo umirilo...

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

1. tromesečje. (25%)

2. tromesečje. (62%)

3. tromesečje. (12%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!