kaj obleči 6 mesečniku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinkara333 -> kaj obleči 6 mesečniku (5.4.2006 18:58:42)

Pozdravljene!
17. 5., odhajamo na morje v Šibenik pa ne vem kaj vse naj vzamem sabo za oblečt za tamalega.A za njih že pride v poštev kakšen kratek rokav ali ne?
Prosim za nasvete kaj vse bi ve sabo vzele?

Hvala, lp




Jančika_ -> RE: kaj obleči 6 mesečniku (5.4.2006 19:38:50)

Jaz bi vzela vse od poletnih do skoraj zimskih cot - pri takem malem bejbiju so cotke še tako mini, da je čisto brezveze šparati s prostorom. 




Anonimen -> RE: kaj obleči 6 mesečniku (5.4.2006 20:42:29)

Ja, jaz tudi. Kratek rokav pri vročini, ki je takrat tam vsekakor lahko, pri 6-mesečniku seveda pride v poštev. Še celo brez rokavov bodi. Kaj pa veš. Lahko pa bo tudi kakšna bolj topla jaknica potrebna. Torej: vse.




thunder -> RE: kaj obleči 6 mesečniku (5.4.2006 21:06:18)

Dol je po navadi tak čas že ful toplo tako da kamot vzameš poletne cote, seveda pa vzami še kaj toplih - trenirkice, termoflis.

Mi gremo 22.4. na Vir pri Zadru (torej kar blizu Šibenika) - naš mali pa bo tudi star 6m. Tja hodimo vsako leto tak čas in je vedno ful toplo, razen lani je blo par hladnih dni (ker je deževalo pa burja je tudi bila), ampak ko je sonček se takoj močno ogreje. Do 17.5. pa se že ful ogreje!





vall -> RE: kaj obleči 6 mesečniku (5.4.2006 23:31:51)

Joooooj, kako vama zavidam!!!  Ne vem, če tudi jaz ne bom kam odpeketala v južne kraje... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Sicer pa, kot so ti že povedale ostale, kretek in dolg rokav, pa še kaj toplega za čez. Sploh večeri znajo biti takrat še hladni.
Tam pa uživajte, uživajte, uživajte...





Stran: [1]