|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 16:12:00   
Tayda
Lepo pozdravljene vse user posted image ! Imam vprašanje za vse, ki ste se zadnje čase kaj potikale po Emporiumu v Ljubljani. Imajo tam kakšno izbiro nosečniških cunj? Sicer imam rok junija, vendar je že naneslo tako, da moram kupiti še kakšno stvar za bolj tople dni. Gledala sem malo na mothercare.com in me zanima, če se kaj podobnega/spodobnega dobi tudi v Ljubljani?

Hvala vsem in uživajte svoje nosečnosti!!!

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 16:14:52   
April
nekaj imajo vedno, kej je to pa nisem bila pozorna.

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 16:33:57   
matahari
V tej trgovini imajo najslabši izbor nosečniških oblačil...takoj za jo je še popek...najlepše stvari so v kepici in baby centru...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 17:29:07   
Busybee
IZVIRNO SPOROČILO: matahari

V tej trgovini imajo najslabši izbor nosečniških oblačil...


Absolutno soglašam - eno samo razočaranje v obliki šotorskih kril!


_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 21:51:46   
sašaš
Jaz sem bila v četrtek - izbira je res bolj švoh. Imajo pa zelo poceni noseč. kavbojke. Na sploh sem zelo razočarana nad trgovinami za nosečnice v Lj. user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
5.4.2006 22:24:30   
poliloni
Jaz sem kupovala v Kepici, Popku, La Vie in pa Benettonu(ki je v Emporiumu ali pa v Nami).
Na splošno pa je ponudba nosečniških oblačil slaba : 8

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 7:07:55   
NATAŠI
jaz do sedaj poznam le kepico in la vie... priporočam la vie, kjer imajo full luštkane stvari.  Je pa v baby centru (btc)

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 8:38:18   
Dajanax
Hej! Hm tudi jaz se pridružujem razočaranim nosečnicam nad izbiro oblačil, pa tudi nad cenami!!
V Popku v centru: NIČ pametnega
V NM: NIČ pametnega
V CE v H&M: NIČ pametnega

V Baby Centru sem bila pred dvema dnevoma in mi je blo žal da sm po sili kupila že dvoje hlače v zgoraj omenjenih trgovinah. Tam se mi je zdelo da kr imajo izbiro, vsaj hlače imajo v večih barvah kot v dveh!!! To je po moje že dosežek!! Maja grem na poroko - kot povabljena in zagotovo grem v šoping v BC v La Vie in morda še v Kepico.

Aha še cene! Se vam ne zdijo nekaj huuuudo previsoke. Za hlače brez žepov, brez dvojnih šivov, z noseč. pasom pa so 13.000 SIT!!! Sej niso normalni... Pa kavbojke, kot da leviske kupujemo, pa gor piše sam Popek...

Se opravičujem, če sem mal grdo pisala o prodajalnah z noseč oblačili, vendar naj no malo pojačajo zalogo!! Na spletu imajo pa tako lepe stvari...

Lep sončkast dan vam želim (čeprav ga še niiiiiiiiii)!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 8:43:55   
Barbs
Jaz in še nekaj kolegic smo navdušene nad Popkom. Imajo pestro ponudbo UPORABNIH oblačil, tudi nekaj bolj ekstravagantnih, le vedeti moraš, kaj kupuješ - šivajo tudi  sami in veliko stvari ti prinesejo pokazat "od zadaj" . Prodajalke so prijazne, svetujejo ti pri nakupu, opomnijo te, kaj lahko pričakuješ od nakupa čez mesec dva... Mikice in hlače imajo izredno lepe in kvalitetne, tudi po pranju ostanejo praktično iste - je pa res, da imajo večjo izbiro za tiste nosečke, ki so bolj pri številkah 36 -40, 42 - kroji so manjši, ožji, tudi če so nosečniški. V Kepici imajo večjke kroje, vendar so oblačila tudi dražja - se pa da tudi tam pobrskati in kaj najti. La Vie je trgovina, ki po mojem mnenju pride v poštev v primeru, da si med nosečnostjo aktivna tudi v službi - po večini imajo kostime, "fine" hlače in bluze, pa jakne, tudi nekaj ostalega... V Mothercare pa se ti splača kupit nosečniški modrc pa kakšno spalno srajčko al pa pižamco , če naletiš ( to je pa tut vseuser posted image  ) Aja, v Mothercare imajo zdaj neke mikice s kratkimi rokavi, take, čist simpl, po nekaj več kot dva jurja - če boš kaj na vrtu plela.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 6.4.2006 8:48:45 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 10:50:32   
Dajanax
Ojla Barbs! Vidim da je tebe Popek navdušil, najbrž zato ker sem jaz iskala hlače za v službo, črne in ne "trenirkaste". najbolje je da si nosečnice kr vzamete kakšen dan frej pa mal prejadrate najbližje trgovine in kupite kaj lepega. Sicer pa se je v teh mesecih treba razvajati, pa tud lepe smo lahko!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 11:03:14   
ema79
ojla! Eno vprašanje, kje pa je kepica?

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 11:11:37   
pupika
Kepica je v BTC-ju, jaz nisem našla čisto nič pametnega, no kake tričetrt hlače bi se našle, samo jaz sem iskala dolge hlače na zvonec. Pri nas je zelo slaba izbira nosečniških oblačil. Vse kar sem našla mi je bilo aola preveliko in čudni kroji, pa še cene gromozanske.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 13:06:20   
Zvezdica32
Pozdravljene,

sama sem dosedaj kupovala v Popku in so mi oblačila zelo všeč. Prejšnji teden sem šla pa še v Celje v H&M, kjer imajo tudi kar dobro založen oddelek za nosečke. Imajo elegantna oblačila, pa tudi bolj športna. Pa še cene so bistveno nižje kot drugje.

lp,

_____________________________

Zvezdica32

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 13:09:55   
Anonimen
Jaz sem kupovala vsa oblačila v La Vie, ker so mi bile le tiste res coolske. Samo ene pa pravjo da so full slabo narejene. Jaz sem z mojimi zelo zadovoljna.


Lpuser posted image

(odgovor članu Tayda)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
6.4.2006 14:35:26   
krfjolca
Kaj pa čez mejo? Je katera kdaj kupovala v Avstriji, kakšen Celovec ali Graz mogoče? Ali pa Italija? Kam se splača it pogledat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
10.4.2006 15:00:58   
cofek
evo, drage moje - še eno mnenje o obekah za nosečke....

po moje si je res treba vzet kakšen dan, al pa dva in prečekirat vse naštete trgovine, ker boš v eni našla svoj stil, v drugi pa pač ne,.... tko sem bila jaz ful razočarana nad Mothercare in La Vie, sem pa našla hlače v Popku, mikice v Benettonu in H&M,...poleg tega bi tudi jaz pohvalila prodajalke v Kepici in Popku, ker so res ful prijazne in znajo svetovat (sem namreč 1.noseča, pa nisem imela pojma kam me bo najprej oz. najbolj razneslouser posted image )
Lahko pa pregledaš tudi po internetu (Popek in Kepica imata svojo stran - za ostale niti nisem gledala).

je pa res, da smo manjšina in je treba malo bolj stvari iskat.


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MOTHERCARE - oblačila za nosečnice
11.4.2006 10:36:09   
asso
V Italiji ne da se glih splača kupovat nosečniška oblačila, ampak imajo zelo velikooooooo izbiro v Prenatalu: od športnih variant, klasičnih varian, casual variant, do finih variant, kopalk...

Prilagam še stan kjer je katalog, vendar se v trgovini dobi veliko več kot je v katalogu:


http://www.prenatal.it/cataloghi_pe_2006/catalogo.asp?idpagina=2&loc=ITA

Ja, cene kot pravim pa so še kar nasoljene, ampak je res kvaliteta in lepi kroji. Narejeni kot po meri.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?