|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 11:48:24   
Metuljček Cekinček
Kmalu bomo nabavljali nov avtosedež skupine 1 (9-18 kg), ker smo starega prerasli. Sem se kar zgrozila, ko sem videla cene avtosedežev!

Ker so med cenami tudi ogromne razlike me zanima, kako in za kakšen avtosedež ste se odločile?

Izbiram med avtosedeži blagovnih znamk Romer in Maxi Cosi (ampak že znotraj posamezne blagovne znamke je precej pestra izbira).

Pomembna lastnost avtosedeža se mi zdi tudi nastavitev v ležeči oziroma polsedeči položaj, ker bo naš fant zaradi svoje teže začel uporabljati nov avtosedež že pri sedmih mesecih in ne šele pri devetih kot je priporočeno.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 11:52:43   
April
Mi imamo maxi-cosi, ne vem točno katerega. Je bil pred časom v akciji pri baby centru, kupili smo ga za 23.000 SIT, prej je bil pa nekaj čez trideset jurjev.

Jaz sem z njim zadovoljna, je enostaven za uporabo, tudi poležat se ga da enostavno, ko tamal zaspi.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 11:53:17   
viv_
Najbolje da popokaš otroka in greš v eno trgovino (recimo BC) in probaš, kako otrok sedi v sedežu. Mi smo naredili tako in na koncu izbrali Roemer King. Je šla pa tudi pri 7 mesecih v ta sedež. Imamo ga pa še sedaj, pa je stara dobre 2 leti in tehta 15.5 kg.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 11:54:59   
Teja N
Romer King.
Je super, se ga lahko nastavi v sedeči in polsedeči položaj. Tudi taprvi sedež je bil Romer in je res kvaliteten. Imel ga je Timotej pred dvemi leti, ko ga je prerasel, smo ga posodili kolegom za njihovo punčko in sedaj ga spet imamo za Nika. Še vedno je kot nov.
 
Za to znamko sva se pa odločila, ker nama je bila varnost ortoka pomembnjša od cene. Že v nosečnosti sva študirala varnostne "chrash teste" in Romer je povsod nabral največ točk, tako za čelni kot za bočni trk. Mislim, da je tako vsako leto. Rezultati testov so med drugim objavljeni v Motoreviji.
 
Lp,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 11:56:20   
Teja N
Ja, tudi naš je šel not pri 7 mesecih in mu je pri 18 kg še vedno prav.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:01:01   
Pingvinčica
BEBE COMFORT, nam je super, Tia je zelo rada v njem. Uporabljamo ga od njenega šestega meseca naprej. Odločili smo se pa za njega zato, ker se lahko uporablja tudi že od 0+, kot jajčka, če hočeš lahko otroka voziš še vedno v nasprotni smeri vožnjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:18:31   
bobek05
Odločala sem se med isti dvema. Odločila sem se za Romerja predvsem zato, ker ko sem postavila na RR isto vprašanje kot ti, so mi tiste RR-jevke, ki imajo OBA avtosedeža (Maxi Cosi in Romerja) zagotovile, da je Romer boljši. Meni je všeč, ker nima tako dolgega in nizkega sedalnega dela kot je npr. pri Maxi Cosi-ju, drugače pa Maxi Cosi tudi ni napačen (mi imamo lupinico od Maxi Cosija)...

Svetujem ti, da pobrskaš malo po RR - veliko tem je bilo že na to napisano (tudi moja - vtipkaj pod avtor moj nick in pod iskano besedilo romer in boš našlo mojo temo.. če ne pa povej pa jo jaz poiščem in dam sem link).

Glede cen: veliko mamic pravi, da so Romerji cenejši v Avstriji (npr. v Toysu imajo velikokrat akcije)... Se splača.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:22:02   
bobek05
je pa res najboljše tako kot ti je viv predlagala - pojdi z otrokom v trgovino in sprobajte različne avtosedeže, čeprav pri nas to ni pomagalo, ker ko smo šli v 1. trgovino mu je bil "všeč" Maxi Cosi, v 2. pa Romer user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:23:37   
bobek05
aja, pa še to - z Romerjem sem ZELO zadovoljna

p.s.: naklon je pri obeh isti, le da se da pri Maxi Cosiju v najnižji položaj v 3 potezah, pri Romerju pa v 2

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:30:49   
fricka
Jaz pa sem kupila preko spleta Ramatti Venus, ki ga oglašujejo tudi na teh straneh za solidnih 27.980,00 SIT. Prijazno so mi ga pripeljali v LJ in dali možnost vrnitve denarja, v kolikor z njim ne bi bila zadovoljna. Pa nimam nobenih pripomb. Je dokaj enostaven za uporabo in stabilen.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:32:39   
bombonček
Mi smo prek sončka kupili Romer King in smo zelo zadovoljni z njim!

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:35:24   
Tricia
Mi imamo Maxi Cosi Priori XP... jaz sem zadovoljna z njim. Je pa tudi res, da smo ga dobili za darilo. Če ga ne bi, bi se tudi jaz zelo verjetno odločala katerega od teh dveh kupit.
Poleg tega pa imamo še enega cenejšega od Nanie (v BC je spet v akciji...12.990 sit) za rezervo.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:36:00   
rozi81
Maxi Cosi Priori.user posted image

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:38:01   
StBarbara
Mi imamo Maxi Cosi priori XP.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:41:46   
Bubamaraa
Mi imamo maxi cosi priori xp.... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:43:15   
NinKa
Mi imamo Rommerja King TS, pa sem zadovoljna. Noter je šel s 9 meseci.

V drugem avtu pa imamo Trianosa, ampak ta je od 9-36 kg, pa je tut ful lepo v njem noter, ampak imam miško že 13-14 kg in je že večji. Ne znam si predstavljat kako so malčki že pri 9 kg dovolj veliki za te sedeže?

Tak da zagovarjam skupino 9-18, za drugi avto pa je tut ta ki ga imamo čist ok.


(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 12:51:17   
sezam
Romerjevega kinga in smo zadovoljni. user posted image  

Drugače sem se pa tud odločala med tem in Maxi Cosi Priori. Pa je bil ravno v tistem času Romer na internovi ponudbi v BC znižan skoraj za 18.000 SIT, tako da sem ga takoj naročila. In mi ni žal.

Predlagam, ti da si izbereš model, kot ti je že viv predlagala, nato pa spremljaš vsakodnevno ponudbo na strani aby centra. Vsake toliko časa se ponavljajo. Seveda, če se ti ne mudi z nakupom.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 13:30:25   
TVN
Mi smo kupili Romer Duo Plus in zanj odšteli res pregrešnih 80 kosov in nekaj čez, ampak recimo, da je res najboljši (najbolj varen) sedež..... Bomo videli, poskusili ga še nismo, zaenkrat še shajamo z lupinico Maxi Cosi cabrio. 

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 13:40:38   
mojcadamijan
Imamo enakega kot APRIL-smo ga kupili v dnevni akciji v Baby centru je pa Maxi Cosi Priori SPS, mi smo zelo zadovoljni z njim-ima tudi položaj za počitek 

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 13:43:44   
soncek&luna
Roemer King TS Trend Line...

user posted image  je star 5 m in 2 tedna in ima 8 kg... lupinca mu je bila ze premajhna... v bistvu ga ze 2 tedna vozim v tem sedezku in prav uziva

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 14:13:01   
dory
Jst mam trimaxa...k se mi je zdel se tanajbols kupt en avtosedez pa da mam pol mir......poleg tega pa sem mnenja, da veliko pripomore tudi isofix sistem...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 15:09:36   
smrček
Evo naš malček ima tudi Maxi Cosi priori XP

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 15:27:10   
Seven*
Izbirala sem med najbolj varnimi. Zmagal je MaxiCosi Priori XP.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
5.4.2006 19:09:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri avtosedež uporabljate?
5.4.2006 19:21:22   
kati*
Romer duo (ker ima avto ISO FIX)

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Carski rez
loko77

Če bi imeli 2 CR-ja in bi vedeli, da bo moral biti tudi v 3-je, bi se odločili za nosečnost?

da (78%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 333

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!