|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trak za nošenje - štorklja
4.4.2006 9:53:14   
jerneja
ima  mogoče katera izkušnja s tem trakom? kje se ga da dobit?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trak za nošenje - štorklja
4.4.2006 9:55:14   
StBarbara
V baby centru ga lahko kupiš.user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trak za nošenje - štorklja
4.4.2006 12:10:18   
Ovnica78
Preden jo kupiš jo preizkusi pri kom. Jaz jo imam doma, sem jo dobila, pa mi ni najbolj fajn. Ko sem gledala brošure in so nam jo v materinski šoli kazali sem bila kar navdušena. Ko sem jo pa sprobala pa ne več tako, pa tudi mojmu sončku se ni najbolj dopadlo bit v njej. Tako, da nama zdaj leži v omari. Še dobro, da sva jo dobila in ne kupila, ker je baje kar precej draga.
Lep pozdrav!

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trak za nošenje - štorklja
4.4.2006 14:17:55   
Naty*Taja
Ovnica - a jo prodaš?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trak za nošenje - štorklja
4.4.2006 21:34:12   
kikibor
še ena, ki jo zanimajo izkušnje mamic in dojenčkov s štorkljo.

jaz sem jo sicer že parkrat uporabljala (za cca pol ure), pa moj malček tudi ni bil preveč navdušen. Sicer je po parih min zaspal - vrjetno zaradi moje hoje.
Zanima me, če ste mamice kaj z rokami podpirale otroka - meni se malček kar malo smili v tisti sključeni drži, ko potem izgleda, kot da dihati ne more in nekaj hrope ven iz štorkljeuser posted image  

Zanima me tudi, kdaj ste jo prvič uporabile?

Havala za odgovore.

_____________________________

Katarina

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trak za nošenje - štorklja
7.4.2006 22:50:40   
shooo
pozdrav!
mi trenutno imamo sling in sem super zadovoljna nasa bejba pa tudi.)tudi ce je full sitna kar je pa redko, se notri umiri in zaspi) sedaj smo narocili tudi dolgi trak ker dojencka ki se ne drzi glave pokonci nemores nositi v slingu ( no jaz nisem nasla nikjer primernaga polzaja). v dolgi ruti jo pa lahko nosis na razlicne nacini. krati trag, sling bo se uporaben ko bo bejba malo vecja. je fajn , ga lahko das v ttorbo ali vozicek in ga uporabis ko gres v trgovin, na banko...marsikje je z vozickom zoprno ali nemogoce.
aha, pa se to sling smo narocili pri www.zolowear.com ruto pa od elleroo.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu kikibor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trak za nošenje - štorklja
7.4.2006 23:51:08   
loreti
Men je kar prav prišla, se je mala dobro počutila v njej tudi ko je bila starejša sem jo lahko nosila je bilo veliko lažje. Malemu pa ne paše tako, da je po moje odvisno tudi od otroka. Če jo katera res potrebuje jo lahko dam, je itak ne rabim več in zakaj bi jo mela doma v omari.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trak za nošenje - štorklja
8.4.2006 8:55:27   
roberta
oj,
ne vem kje se ga da kupit, lahko pa povem, kako se mi zdi... uporabljati sem ga začela pri štirih mesecih (prej mi je blo čudno jo dajat noter, ker sem imela feeling, da je čist v neudobnem položaju - če kao leži). ko pa je sama držala glavico in to, sem jo pa dajala v sedeč položaj, tako da je bila še vedno cela notri, ampak v polsedečem položaju - tko da je tut vidla ven. in ji je blo kar všeč, sploh če je bila zaspana, ker je potem zaspala notri. pri šestih mesecih sem jo pa začela na bok dajati, tako da je z obema nogicama preko mojih bokov, od zadaj jo pa štorklja drži in zdaj se veselo (ima 7 mesecev) sprehajava vse naokoli. ko grem v mesto, grem obvezno z štorkljo, ker mi je ful bolj priročno kot npr. voziček. pa še tamala je skos ob meni, pomirirje, vesela, ker lahko gleda naokoli in skratka zadovoljna.
tako da priporočam.
lp, roberta

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trak za nošenje - štorklja
14.4.2006 22:17:33   
shooo
jaz sem vceraj dobila ruto za nositi dojencka.jupi!!! dolga je 4,2 metra.tako lahko nosim bejbo v razlicni polozajih.danes sva sle na probni sprehod in sem jo nosla dve dobri uri  vmes smo se vsedli, dojili spili sokec in naprej...nosila sam je prislonjeno z trbuskom na sebe in krizno vezano na hrbtu.tamala je sprva takoj zaspla in je spala do dojenja, po dojenju sva sle v trgovino in je lepo kukala ven in opazovala. po dveh urah nisem se cutla nobene bolecine v hrbtu, sicer ima 6kg.
odlicno
lp

jaz bi pa lahko ze zamenjala avatar


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trak za nošenje - štorklja
19.9.2006 22:43:31   
Planika1
V Rusiji, od koder sem doma mamice zelo rade uporabljajo sling ali ruto za nošenje otrok. Zdravstveno je dokazano da je tak način nošenja otrok zelo primeren za otroke od rojstva dalje. Pomaga pri pravilnem razvijanju kolkov ker so otrokove noge ovite okrog mamice. Na spodnem naslovu lahko si lahko ogledate nekatere primere vezav slinga in načine nošenja.
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=51421

Če kdo želi dodatne informacije, naj sporoči tukaj in bom dodala več spletnih naslovov o tem.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trak za nošenje - štorklja
20.9.2006 9:46:21   
shooo
dvigujem temo.
naso malo nosimo ze 8 mesecev v ruti.ima cez 10 kg in (tudi pri mojem bolecem hrbtu) je ni problem nositi tudi po par ur.
ne menjam za nobeden vozicek (pa imamo dva).
si predstavljate da nam je prespala celi otroski bazar pa smo se samo zaradi nje peljali v ljubljanouser posted image .
ne vem ce drzijo teorije o nosenih otrokih kot bolj umirjenih, brez kolik...samo pri nas je res tako.
priporocam se enkrat.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Planika1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?