Aua- boli, mali pa noče več (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


sminc -> Aua- boli, mali pa noče več (29.3.2006 14:59:17)

Jaz imam pa tak problem. jakob se je pri 9 mesecih sam odstavil čez dan. Dojila sva se le še pred spanjem in ponoči ker se pogosto zbuja. kmalu je začel štrajkat pri desni dojki in sva se crkljala le še na levi. Prejšnji teden sta mu pokukala na plan 2 zgornja zobka in zdaj že 2 dni odklanja dojko. Noče več. včeraj me je 3 krat ugriznil da sem videla zvezde.
In v čem je problem? Dojka je polna, napeta tišči.Šla sem pod vroč tuš in  si malo zmasirala ter iztisnila kolko se je dalo. Lahko storim še kaj? Pumpat nočem ker ga bo potem še več. Kaj naj naredim da bo konec in da ne staknem mastitisa?




renan -> RE: Aua- boli, mali pa noče več (30.3.2006 18:13:36)

Poskusi piti žajbljev čaj, da se ti mleko zmanjša. Izkušenj z odstavljanjem pa še nimam...
LP,
Renan




Anonimen -> RE: Aua- boli, mali pa noče več (30.3.2006 18:18:51)

TI SI KR SPUMPEJ BREZ SKRBI AMPAK SAMO TOLIKO DA NApetost popusti...ne do konca pumpat. pa to počni več dni, ne misl da bo čez noč konc se pa kr hit unese. ene pravjo da pomaga tut da si na prsi polagaš liste zelja svežega..kr v modrc da si jih zažokaš. probej mogoče pa res koristi. drgač pa ja masirat pod vročim tušom če čutiš zatrdline.




Stran: [1]