ginekologinja v LJ (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Romcka -> ginekologinja v LJ (27.3.2006 11:58:57)

hi pupe:)
a pozna katera kaksno fejt ginekologinjo (po moznosti da ima se koncesijo) v LJ? in sicer tale, ki me je spremljala med Kajino nosecnostjo je cist ADIJO..naredila je par napak (recimo pozabila je, da sem RH negativna in sem zlo pozno dobila inekcijo z protitelesi, pa pozablila me je proti koncu nosecnosti narocit k kardiologu, da bi dolocili nacin poroda....) pa se extra neprijazna je (recimo UZ ekrana ni obrnila proti meni, ceprav sem prosila, pa tud kej prevec v oci ne pogleda ko prides tja..)..in najlepse od vsega, da je dejansko privatnica....KRIZA...no sem se malo jamrala vmes:)
pupe fajd bodite
R[sm=ribica.gif]




tina_klementina -> RE: ginekologinja v LJ (27.3.2006 15:57:10)

Sama sem zelo zadovoljna z dr. Šubic iz ZD Šiška [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Jana4 -> RE: ginekologinja v LJ (29.3.2006 8:34:00)

Tudi sama sem zeeeelo zadovoljna z dr. Šubičevo v ZD Šiška, samo mislim da ne jemlje novih pacientk ker jih ima zelo veliko, ampak vseeno poskusi. Meni je zelo čustveno in fizično pomagala pri vseh tegobah ( 4x spontani splavi in 1 izvenmaternična nosečnost potem pa pri nosečnosti z mojimi trojčicami, vedno je bila na raspolago za UZ ali če me je kaj skrbelo).




Stran: [1]