hripavost (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tulip -> hripavost (26.3.2006 10:09:07)

Naš fantek je že drugi dan hripav in brez glasu, drugih posebnosti nima - nima vročine ali podobnega, je in pije normalno, iz nosa mu ne teče ...
Je prav bogi, ko bi rad jokal, pa izusti le nekakšno piskanje!
A bi katera vedela, če je to kaj posebnega ali ne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], je možno da se je samo prehladil ali da ga je prepihalo - pri tem vremenu, ko ne veš kako ga oblečt...




Anonimen -> RE: hripavost (26.3.2006 10:17:09)

Moj Tibor (4 leta) je bil tudi pred kratkim samo hripav, brez ostalih znakov kakšne bolezni.




tulip -> RE: hripavost (26.3.2006 10:36:23)

A potem je bil v redu?




Marogica -> RE: hripavost (26.3.2006 10:42:31)

Ne vem, koliko je tvoj fantek star, naš (5 let) je bil od 2. leta že kar nekajkrat hripav, predvsem  od drenja, ker včasih v vrtcu tekmujejo, kdo bo glasnejši. Enkrat so mu celo žilice na obrazu popokale, pa smo ugotovili, da je bilo od drenja.
Drugega pa ne bi vedela.




tulip -> RE: hripavost (26.3.2006 10:46:27)

Ima 7,5mes, pa se ni nič kaj drl, tako da od tega ne more bit...Bomo videli, kako bo, zaenkrat ni še panike!




KODA -> RE: hripavost (26.3.2006 11:40:11)

Naš tastarejši je bil ta teden malo zahripan.Vzrok angina.




tincci -> RE: hripavost (26.3.2006 12:17:22)

Naša je imela virozo in na koncu, ko je bilo že vse ok, je bla pa še dva dni hripava.




Anonimen -> RE: hripavost (26.3.2006 14:08:49)

Ja, Tibor je bil potem v tedu. Par dni je bil hripav, potem pa je bilo O.K. Pa tudi se ni nič kaj preveč drl. To včasih kar tako pride, kaj pa vem.




katjutav -> RE: hripavost (26.3.2006 17:16:24)

Moja hči je postala, zdaj ne vem točno, ampak okoli 1 leta starosti, kar tako hripava. Po nekaj dneh sem jo peljala k zrdavniku, in ji je dal neka zdravila. Menda je bilo na glasilkah nekaj. Drugih znakov ni imela. Od takrat naprej je OK.
Mislim,  če se stanje ne bo izboljšalo še kakšen dan, da bi morala iti k zdravniku se pokazat.




Stran: [1]