|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti najbolj ugodno
24.3.2006 18:51:43   
andreja 07
sem iz dolenjske in pričakujem dvojčke mi lahko svetujete kje bi najceneje kupila cotke ,sem že ogledovala ampak je vse tok drago pa če pomislim in pomnožim x2 me je skor mal kap zadela. bi pa bila vesela če bi mi katera lahko tud kaj podarila,kar ne potrebuje več.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
24.3.2006 19:44:59   
Lumpi
Si mogoče pomislila, da bi kupila rabljene stvari???
Poglej med oglae, se najdejo kar fine stvari.


_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.3.2006 20:40:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
25.3.2006 0:26:05   
KODA
Zapelji se do Trsta,do Mirelle(diskont v stari hiši,zraven avtobusne postaje,ob glavni cesti) in Kitajcev(trgovin ogromno,zunaj visijo rdeči lampijončki).Dobiš lepe in poceni stvari.Jaz grem tja 2x letno in nakupim kavbojk in trenirk za v vrtec.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 8:49:54   
andreja 07
to poznam koda sam za dojenčke nimajo prav veliko pa tudi sedaj nikamor ne smem,mam bolniško

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 8:54:49   
Anonimen
ja najbolj da pobrskaš mal med oglasi..recimo na med.over.net majo ful cunc tut podarjajo jih

(odgovor članu andreja 07)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 10:09:15   
andreja 07
Ja hvala že skoz spremljam in kontaktiram ampak podarjanja še nisem zasledila,nekatere imajo pa take cene da te kap

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 10:14:22   
Anonimen
ja ene res pretiravajo..kaj pa kaka trgovina z rabljeno robo? ne vem če jo v vašem koncu mate?

(odgovor članu andreja 07)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 13:15:10   
Anonimen
Kik diskont v Grali ampak do tja ti je verjetno predaleč, bodije za dojenčke imajo za manj kot evro dalje user posted image . Pa še veliko drugih stvari za otrokce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 14:56:44   
Anonimen
Kje je ta Kik diskont?
jaz tudi iššem kaj ugodnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
27.3.2006 17:44:15   
andreja 07
ja se strinjam vendar na dolnjskem in posavju ni trgovin z rabljeno robo v Graz ali kamorkoli dlje kot 1 uro vožnje ne upam pa tudi ne smem -rizičnauser posted image ,tako da sem ful omejena sem tud brala da v ikei je postelnina ful pocen,k je pr nas zlo zlo draga,sam to bom verjetn kar sama doma poskusla nardit.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupiti najbolj ugodno
29.3.2006 22:43:36   
Anonimen
Poskusi oddati oglas, da kupiš rabljena oblačila. Jaz sem na ta način kupila ugodno oblačilca do 2 leta starosti. Mogoče boš imela srečo, pa se ti bo kdo oglasu, da ti proda.

(odgovor članu andreja 07)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?