|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 9:20:21   
Anonimen
mi smo do sedaj imel skos tiste nogavičke z usnjem spodej in so majka. navdušena sem nad tem da je kot bi bila bosa, pa še vedno so topli. zdaj pa jih je prerasla in novih nikjer več ne dobim - imeli so jih v pikapolonici v kranju, pa jih zdaj nimajo več..oz nimajo št 24/25 katero bi rabila - mogoče bi lahko katera v vaši lohkalni pikapolonici pogledala če jih imajo??!!!

drugače pa kaj imam še na izbiro - cicibank ne maram ker imajo trd podplat, prav tako nobenih pami variant ker ji nogica popolnoma zašvica. ima tut ene une zajčke oz miške - te ji pa karnaprej padajo dol. kaj mi še prostane?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 9:48:38   
CUKRČEK
Vse, samo svojih neuser posted image  Ma res! Takoj obuje naše copate in raca okoli....da bi pa svoje zajške nosila pa ni šans. V sekundi so sezuti. Tako bolj prakticiramo debelejše nogavičke z bremzicami.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 10:12:25   
CatJa
Ko je začel hodit, je imel samo nogavičke, potem Cicibanove, pa je imel čist prepotene nogice, poleti je bil bos, čez zimo je nosil ene noname copate, ki jih je zgrizel user posted image , zdaj bo spet bos, ko bo toplo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 10:31:21   
Mikica
Pri nas je kar mrzlo po tleh (stara gradnja, brez izolacije) zato ima copatke. Pred kratkim smo mu kupili ene Superfitove, ki imajo zelooo prožen podplat, pa še "zračnike" v podplatu. Zgleda, da pomagajo, saj nima več prešvicanih nogic, ko se sezuje, kar se je prej dogajalo v Cicibanovih copatih.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 11:14:40   
katarina j.
nogavičke z bremzicami!!! Zajčki so pri nas zakon, ampak šele nekje od 3 leta naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 13:04:34   
Anonimen
Mi smo imeli prej skozi tiste usnjene, kot telovadne, samo malo bolj tople, iz Alenke na Gregorčičevi. Saj veš, tam, kje je včaish bil Merkur Šport. Malo prej, v isti stavbi. Pa v Kopitarni Senica v Merkurju na Primskovem imajo tudi njihove copate. Te se meni zdijo v redu. Tibor jih ima za v vrtec, za doma ima zdaj natikače.

(odgovor članu katarina j.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 13:28:02   
Jančika_
Naš ima kar štumfe z bremzami. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 13:42:33   
viv_
Zajce, če jih ne zbrca, sicer pa bremzice. Za v vrtec ma pa zdej kr ene nizke, take mrežaste Fisher Price sandalčke. Ful so fajn, ker ji nogica ne švica. V zajcih ima tudi ponavadi morko...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 13:49:52   
Anonimen
Ima Cicibanove ta nizke copatke- izgledajo kot sandalčki in niso tako zaprti, tako nogica nič ne švica. Sem mu pa prejšnji teden kupila copatke na podoben sistem, kot so zajčki, pa so luštni. Zaenkrat jih še ne sezuva.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 13:55:27   
morskadeklica
Pri nas v Radovljici je ena trgovina, kjer imajo te copatke. Bom šla mogoče popoldan pogledat, če imajo to številko, pa ti potem javimuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 14:04:45   
Bubamaraa
Mi imamo Cicibanke, pa smo resnično zadovoljni...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 14:32:16   
KODA
ABS nogavičke.
Zadnjič sem jim kupila od Alber"s-a nogavičke,ki imajo na podplatu gumo.Super zadeva.Ne drsi in je toplo.V Intersparu so jih imeli za 1450 sit.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 15:03:06   
mehurčica
Navadne nogavice, ker ga tiste z bremzicami motijo-zgleda da tak fejst čuti tisto al kaj.user posted image Poleti je bil in bo bos ali pa navadne nogavičke. Imamo pa kar toplo doma.


Smo pa nekaj časa imeli kar tiste navadne gimnastične copatke.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 19:33:14   
jakaracman
Bobux so zakon!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
24.3.2006 21:37:28   
andrejaz
Naš ima superfitove copatke - imajo prožen podlat in noga se nič ne poti v njih.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
25.3.2006 13:39:10   
krauca
Kje pa dobiš tele bobux? A so to copatki ali čevlji (na internetu piše: shoes, zato vprašam)?

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
25.3.2006 21:00:50   
jakaracman
To so copatki, čisto mehko usnje nori vzorci, ne drsijo.Jaz jih kupim pri Schmidu v Celovcu.Dobijo pa se tudi drugje po Avstriji.

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kašne copatke nosijo vaši doma
26.3.2006 0:13:00   
frutka_
Te z usnjenim podplatkom copatke ima H&M, jaz jih običajno kar tam kupim. Full imajo lušne! Sicer ima doma trenutno aFisher Price sandalčke za vrtec pa Cicibanke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?