zobozdravnik za dojenčke v Mb (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Alina_alin -> zobozdravnik za dojenčke v Mb (20.3.2006 22:37:51)

Katerega zobozdravnika imate izbranega za svoje dojenčke oz. malčke - mislim to preventivno zobozdravstvo do 3.leta. Katerega svetujete na Vošnjakovi (baje vhod s Partizanske?) Oz. kje drugje v MB...




tina104 -> RE: zobozdravnik za dojenčke v Mb (21.3.2006 10:07:58)

Glede imen zobozdravnikov še ne vem nič. Mi smo naročeni v zobni kabinet - to je na Vošnjakovi, vhod iz Partizanske, v pritličju, tam ko noter prideš. Lahko greš tudi skozi tam, kjer je posvetovalnica. Mi smo zadnjič slučajno tam nekaj hodili in smo se z eno med. sestro pogovarjali, pa nas je kar naročila v ta zobni kabinet. Mislim, da nam bo svetovala nekaj glede zobne higiene, pa napotila nas bo do zobozdravnika. Mislim, da je rekla, da so za take male zobozdravniki v 2. nadstropju.




Alina_alin -> RE: zobozdravnik za dojenčke v Mb (21.3.2006 12:04:34)

ja, meni je podobno rekla sestra na posvetovalnici. Samo je dodala, da se potem zbere še zobozdravnik, ki je do 3.leta. In sedaj me zanima, kateri je dober...





blazka -> RE: zobozdravnik za dojenčke v Mb (21.3.2006 13:12:09)

K ste ravno pri zobozdravnikih, kdaj pa ste vaše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] prvič peljale z njim?

LP




Alina_alin -> RE: zobozdravnik za dojenčke v Mb (21.3.2006 21:15:18)

Meni je pediatrinja rekla, da naj kar gremo (smo 9.mesecev stari in imamo 3 zobke). S




Stran: [1]