blazina za telovadit (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


frka -> blazina za telovadit (18.3.2006 22:23:32)

Midva z nedonošenčku(33t) hodiva na fizoterapijo in mi je tam fiz. rekla da rabiva blazino za telovadit, ker je nima za posodit mi je rekla naj rečem zdravnici če mi jo predpiše! Ali j to mogoče? Stane približno 30,000 sit če jo kupiš! Ali je zdr. kateri od vam predpisal zdravnik/ca?

[sm=sloncek.gif]




Lunca1 -> RE: blazina za telovadit (19.3.2006 6:00:24)

Predpisana je bila že večim, tako da lahko brez problema rečeš.




Carovnica Mica -> RE: blazina za telovadit (19.3.2006 14:10:38)

pediatrinja v razvojni ambulanti ti jo predpise-drugace pa je 43 jurjev[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




doroteja23 -> RE: blazina za telovadit (20.3.2006 8:51:43)

Meni pa je fizioterapevtka rekla da je po vsej verjetnosti nebom dobla, ker moja babika nima telesnih okvar. Baje jo dobijo tisti dojenčki z telesnimi okvarami. Hodima pa tud na terapije. Rojena je tri tedne prej in jo določeni zdravniki vodijo kot nedonošenčka.




Anonimen -> RE: blazina za telovadit (21.3.2006 14:08:06)

Telesna okvara otroka ni pogoj za pridobitev blazine. Nam je naročilnico brez prošnje napisala pediatrinja v razvojni ambulanti. Sinek se čisto normalno razvija, spada pa v rizično skupino zaradi hude zlatenice.




frka -> RE: blazina za telovadit (26.4.2006 20:48:40)

zahvala naši pediatrinji ,ki nam jo je napisala ampak jo bomo mogli vrnit, ok sam da jo mamo in da lahko telovadimo je pa zelo super!




Stran: [1]