Zavrača moje mleko-zakaj? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Bauka -> Zavrača moje mleko-zakaj? (16.3.2006 20:05:41)

Pozdravljene,

imam 4 mesece starega sina, do sedaj sva se dojila, zadnje 3 dni pa začne jokati, ko ga pristavim. Pripravila sem mu Aptamil in je pojedel skoraj 240 ml. Ko ga vmes hočem ponovno pristaviti, spet začne full jokat. Ne vem, zakaj zavrača moje mleko. Slišala sem, da se med menstruacijo okus mleka spremeni, vendar imam jaz sedaj že drugo menstruacijo po porodu, pa pri prvi ni bilo tako.

Prosim vas, napišite svoje izkušnje in mi svetujte!
Hvala in lahko noč.
Bauka




Grascakinja -> RE: Zavrača moje mleko-zakaj? (16.3.2006 20:09:52)

Po mojem laičnem mnenju se je sam odstavil. Poskusi morda tako, da mu daš svoje izčrpano mleko po steklenički, če bo ratalo, parkrat še pristavi - če bo še naprej jokal, pomoje nima smisla, da ga siliš in mu raje daj formulo. 4 mesece je kar dobro, da sta se dojila, če se ne bosta več, pa ni nobena katastrofa.




Marogica -> RE: Zavrača moje mleko-zakaj? (16.3.2006 20:12:27)

Mislim, da je bila podobna tema nekaj dni nazaj. Kot sem že tam napisala, se je moj enostavno odstavil pri ca. 6 mesecih in ni hotel več mojega mleka. Ni pomagalo nič. Kaj je temu vzrok, ne vem. Menstruacija pri meni ni bila, ker sem jo dobila po 4 mesecih in bi se po tej logiki moral moj ta prvi odstaviti že takrat.




amy26 -> RE: Zavrača moje mleko-zakaj? (17.3.2006 7:08:14)

Večkrat ga pristavljaj poskusi mu dati najprej dudko v usta pol ga pa naheci z joško, tudi moj se ene tri tedne nazaj ni hotel dva dni dojiti oz. je bil jok da je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] zvečer pa je, pa ga je po dveh dneh minilo. Zdej pa flašo odklanja skos hoče biti na joški, jih pač neki prime.




tina104 -> RE: Zavrača moje mleko-zakaj? (26.3.2006 15:48:58)

Po steklenički je lažje vlečt kot iz dojk in zdaj se je navadil na stekleničko in se ne rabi tako matrat - ena od možnosti.




Stran: [1]