|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Buzz
15.3.2006 19:19:29   
mala




Mi se odločamo, da bi kupili ta vozičekuser posted image pa me zanima kako ste kaj zadovoljne z njim?Zanima me tudi če se ga da v tujini kupiti kaj ceneje?
hvala za odgovoreuser posted image lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 19:43:16   
mojcadamijan
Mi ga imamo že kar nekaj časa, smo ga kupiliv v dnevni akciji v BC in smo z njim zelo zadovoljni.user posted image Zelo uporabno je zlaganje, ki sicer ni takšno kot v opisih, kjer naj bi se zložil na dotik, je pa kljub temu zelo praktično, sploh v primerjavi z Comfortom, ki smo ga imeli prej.user posted image Brez problema ga spravimo v Polota. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 20:24:13   
Naja31
PA ravno zdaj ga ima BC v akciji za 61.000.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 20:59:47   
tinatona
Jaz bi ga takoj kupila, če bi bil moj sine malo mlajši in bi ga še kar nekaj časa rabila. Tako imava pa zdaj Zappa ki je tudi super. user posted image

LP Tina

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 21:24:27   
kofetek2010
mi smo tud ful zadovoljni user posted image  brez problemov ga dvignem in dam v prtljažnik, vožnja je ful mehka, je lahko vodljiv in brez problemov skačeš na pločnike in dol user posted image
za doplačilo imaš na voljo tudi senčnik (dežniček) in nakupovalno mrežo, ki se pritrdi na podvozje user posted image

mojcadamijan - razstavi se na dotik, ne sestavi user posted image

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 21:41:40   
mojcadamijan
O sem smotana jaz sem pa mislila, da se razstavi na dotik-sem narobe prebrala, mi pa ni in ni šlo v račun kako bi ga razstavil na dotikuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Buzz
15.3.2006 23:34:49   
rey
Rastavi se na dotik, res. Imaš gumb in ga pritisneš in gre sam iz sestavljenega položaj gor. Zložiš pa ga s pritiskom na dva gumba in potiskom proti tlom. Mi smo ga prodali, ker: ima premalo različnih nastavitev naklona: če je obrnjen proti tebi je ok, 3 nakloni, ki so uredu, samo, v tem položaju ga je zelo težko vozit, ful se mučiš zraven, če je otrok večji ali težji. V položaju ko je obrnjen stran od tebe se ga zelo dobro vozi (čisto druga pesem, zgleda je fora v težišču). Ampak položaji so pa tako tako, čisto ležeč, imaš občutek, da je z glavo navzdol, noge pa ful v zrak štrlijo, srednji je ok, sedeči pa je spet zelo strm, sedi pod pravim kotom. Pa po gladkem terenu, npr. v trgovinah sprednje kolo kr drsi, nima oprijema s podlago in ga težko manevriraš, mi smo ga raje kar fiksirali. Voz smo menjali za Firstweels elite.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Buzz
16.3.2006 0:13:31   
copka77
mi smo zelo zadovoljni. Le vcasih, ko veliko vozis  po mokrem terenu in snegu, kolesa, ko se potem v stanovanju posusijo, kao zablokirajo...jih je treba pac podmazat in gre..glede naklonov nimam pripomb. je pa zelo vredu za manevrirat z njim po vseh terenih, razstavljanje je itak zelo fajn, kot so ze opisale pred menoj, pa lep je...to je meni tudi zelo pomembno.Ce bi se enkrat kupovala, bi ga spet kupila.Ce ga res hoces se podvizaj, ko je teh 14 dni v BC v akciji, tako sportni del kot kosarica dreami!!!Se splaca.

(odgovor članu rey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Buzz
16.3.2006 7:39:00   
mala



Če je pa v akciji ga bom pa še ta vikend kupilauser posted image hvala punce za odgovoreuser posted image



(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vodene športne aktivnosti
Michonne RR

Kdaj ste otroke vpisali na vodene športne aktivnosti?

Pri 1 letu (17%)

Pri 2-3 letih (17%)

Pri 4-5 letih (31%)

Ob vstopu v šolo (34%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!