Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Leae -> Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 15:07:21)

Ali ima kdo iskušnje s tem? Katero znamko?Hvala.




Seven* -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 15:09:17)

Imamo doma. Sposojeno. BabySense blazina. PRIPOROCAM! Mirno spanje..




asso -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 15:13:06)

Kar ugodno je blazica, ki je hkrati babyphone od Foppapedretti AngelCare - ali neki takega. Cca. 110 €.




Leae -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 15:17:49)

Hvala obema, ali mogoče vesta kje se to kupi?




POKPOK -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 15:30:40)

Babysense  uvoznik MEDICOtehna d.o.o., pokliči tja, lani so bile 36.000 sit, maloprodajna cena v Diafitu pa je bila 42.000. Kar razlika.




Janeja -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 17:17:31)

Mi smo Baby sense kupili direktno pri proizvajalcu in s carino vred je prišla nekaj manj kot 30.000 SIT

Blazinico še vedno veselo uporabljamo in zaradi nje lepo mirno spimo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]





mamči -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 18:55:29)

 
IZVIRNO SPOROČILO: POKPOK

Babysense  uvoznik MEDICOtehna d.o.o., pokliči tja, lani so bile 36.000 sit, maloprodajna cena v Diafitu pa je bila 42.000. Kar razlika.


V katerem Diafitu??? Jaz delam v Mb in mi ta razlika v ceni ni znana (glede na to, da sama kontaktiram z uvoznikom in naročam)?




Anonimen -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 20:06:45)

Jaz sem imela sicer sposojen Angel Care,imajo pa jih tudi v Tojsu.




spacey -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 20:16:25)

Smem samo vprašati kako se jo uporablja oz. čemu je namenjena? [sm=smiley9.gif]

Hvala za odgovor. [sm=rozica.gif]




mika -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 21:03:53)

jaz pa sploh nisem vedela, da to obstaja in prve mesece sploh nisem upala pošteno zaspati.




Seven* -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 21:06:33)

To je ena taka plosca, ki jo namestis pod dojenckov jogi in zaznava premike (dihanje), ce v dolocenem casu ne zazna premika, se sprozi alarm.

Res bolje spis, ce imas tole. Otroka das magari na drugi konec hise in si cisto mirne vesti.. Super zadeva.




babylove -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 21:35:04)

Morda koristen podatek v zvezi s tem: fino je namestiti uro, ki tiktaka, poleg dojenčka (0-18m) oz. v prostor, kjer otrok spi.
Bojda na nek način daje ritem srčku, menda je to celo izjava oz. priporočilo nekega zdravnika [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. To sem na enem drugem forumu pobrala, v debati o nenadni smrti.




rija -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (14.3.2006 21:38:39)

Poglej na ebay, so veliko nižje cene kot v redni prodaji.




Janeja -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (15.3.2006 9:13:18)

Ja rija, sam moraš srečo imet, da jo ravno takrat kdo prodaja. Mi smo kar nekaj časa čakali in iskali pa ni bilo nobene tako, da smo pol novo naročili.





bambi -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (15.3.2006 9:22:12)

Mi imamo Angel care že od rojstva in ne vem kako bi sploh spala brez tega..... V porodnišnici sem 100x na noč vstala ingledala če moja pupa diha. Pri meni je verjetno prisoten strah zaradi smrti 1. punčke, ki ji je nehal biti srček..... Sploh si ne znam predstavljati noći brez Angel care-a, je pa zraven tudi Babyfon in lahko hodiš po celi bajti in lepo slišiš kaj se dogaja v spalnici....

Kupili smo ga v Grazu v Lutzu (134 EUR), imajo pa ga tudi v Grali pri Lipnici...




Leae -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (15.3.2006 10:47:17)

Bambi, vkateri trgovini v Grali?




bambi -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (15.3.2006 12:39:18)

To je v trgovini XXLLutz, velika trgovina na začetku Grale (če greš po stari cesti), imajo pohištvo in vse živo.... če slučajno nimajo Angel Care-ja na zalogi ti pa ga naročijo iz Graza, nama so tako naročili posteljico, da se nisva vozila v Graz oz. v Lieboch pri Grazu.... Če pa imaš čas in se ti ljubi, pa je v Liebochu (zaviješ iz avtoceste smer Graz, pred Grazem za Klagenfurt, cca. 10 km po avtocesti za Klagenfurt je tabla Lieboch) ogromna trgovina XXL Lutz in tam najdeš vse živo.....

LP [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




k1 -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (17.3.2006 5:55:30)

priporočam tudi jaz. mi smo imeli izposojeno iz društva prezgodaj rojenih otrok in mirno spali do otrokovega 6 meseca, potem smo jo vrnili. no, saj še zdaj mirno spimo, ampak ni več panike.




mayy -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (17.3.2006 9:21:13)

Baby sense lahko kupiš MEDICOtehna Zadobrovška cesta 42/a lj. telefon pa je 01/529-15-43 stane pa približno 34.000 je pa super zadeva te nič ne skrbi. 




KIRA -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (17.3.2006 9:27:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Ja rija, sam moraš srečo imet, da jo ravno takrat kdo prodaja. Mi smo kar nekaj časa čakali in iskali pa ni bilo nobene tako, da smo pol novo naročili.





eh, kaj tega ni. pa še kolko!! na e-bayu maš vse!! sam poiskat moraš znat.

najprej en link, da si jo lahko ogledate,
http://cgi.ebay.de/ANGELCARE-BABYPHONE-BEWEGUNGSMELDER-AC301-R-NEU-OVP_W0QQitemZ7396954817QQcategoryZ106806QQrdZ1QQcmdZViewItem 

pol pa še seznam artiklov....

http://search.ebay.de/angelcare_W0QQfromZR18QQfsooZ1QQfsopZ3QQsbrsrtZd

LP





mayy -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (17.3.2006 14:38:53)

V rutarju prodajajo angelcare,stane pa 22.000sit,na otroškem oddelku




PUPA2 -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (29.3.2006 11:03:58)

Ali mi lahko katera pove razliko med Babysensom in Angelcare-om. Ker se mi zdi, da je razlika v ceni kar precejšnja.

Hvala.




natašadravinec -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (29.4.2006 9:06:01)

ali lahko dobimo naslov od direktnega proizvajalca, saj mi zudi nujno rabimo




POKPOK -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (29.4.2006 9:09:47)

Babysense proizvajalec Hisense, uvoznik MEDICOtehna d.o.o., ostalih ne poznam
LP




Seven* -> RE: Blazinice za zaznavanje prenehanja dojenčkovega dihanja (29.4.2006 9:11:51)

Mi imamo BabySense in smo zelo zadovoljni!




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>