|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lego mizica
12.3.2006 18:41:57   
Blink1
Pozdravljene

Ful bi rada Neji kupila eno teh mizic, ki imajo zgoraj ploščo za sestavljanje lego kock (sej veste, take kot jih imajo po trgovinah, da se otroci lahko tam igrajo), pa jih nikjer ne najdem.

V Pikapolonici na Tržaški (MB) imajo ful dobro...(seveda ne za prodajo), veliko, okroglo, pa pet jih lahko za njo sedi in sestavlja.

A katera ve, kje bi lahko to kupila?

Hvala

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lego mizica
12.3.2006 21:33:14   
Pinga
Takšne mizice verjetno ne boš mogla nikjer kupiti, ker to so promocijske mizice od Lego.
Mi smo naši kupili Lego podlogo ( imajo različne velikosti ) in ji dali na otroško mizo, potem pa tam gor zlaga Lego kocke.
Je pa res da se v trgovini zelo rada igra, doma pa ne.
user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lego mizica
12.3.2006 21:37:30   
Urška*
Ojla!

Tudi jaz sem že enkrat spraševala za to mizico, ampak jaz sem želela tako kot jo imajo v Aladinu. Meni je prodajalka v Aladinu rekla, da za trgovine to nabavlja Emona Obala in da te mizice lahko dobjo samo trgovine. Lahko pa jih pokličeš in vprašaš, če se da kaj zrihtat. Se pa baje dobijo tudi v Avstriji, samo jaz nisem vedla kje jih naj iščem. Aja, v Pikapolonici pa so meni rekli, da bi se bilo treba obrnit na njihovega dobavitelja in vprašat.
Mi smo potem rešili zadevo tako, da smo kupili mizico od Chicco-ta, kjer je na eni stani nekaj glasbenega, če pa obrneš pa je površina za kocke zlagat. Samo so to tiste velike kocke, kar  za tvojo to že verjetno ni zanimivo. Za mojega Žana je pa to zanimiva reč. Čeprav ko pridemo v Aladina se začne jokat ko gremo, ker bi se on tam ure in ure igral. Ko bo pa to mizico prerastel, pa grem na lov za to Lego mizico, pa ni hudič da je ne bom kje našla. No, če jo boš ti prej, pa le sporoči.user posted image

Aja, meni je ena punca našla na internetu to mizico ki jo imaš ti v mislih, pa nimam več linka. Mislim pa, da je iskala po googlu.

Vso srečo.user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lego mizica
12.3.2006 22:07:23   
miška piška
Dobiš na ebayu, samo so cifreuser posted image , predvsem poštnina.

Trenutno je ena v V.B.:

http://cgi.ebay.com/Lego-duplo-3125-Preschool-Play-Table_W0QQitemZ6042669818QQcategoryZ19004QQrdZ1QQcmdZViewItem

Če ne pa mi je iskalnik ven vrgel tole:

http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=lego+duplo+table&category0=

Mi imamo podloge kar na tleh, ali pa na mizici v dnevni...
lp
mp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lego mizica
13.3.2006 21:03:39   
frutka_
Nina v našem vrtcu imamo igralno mizico s tremi stolčki in dvema predalčkoma polnima kock od firme Little Tikes. Ne vem kje je kupljena ampak lahko vprašam če se da zrihta od  kakšnega posrednika.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lego mizica
14.3.2006 18:33:00   
Blink1
Hvala ženske za odgovore. E-bay mi ni najbolj všeč...bi nekaj bolj ziheruser posted image user posted image

Upam, da bom našla kaj časa, da poiščem to stvar.

Frutka...daj vprašaj v vrtcu prosim.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lego mizica
14.3.2006 22:25:24   
frutka_
Okej, jutri se pozanimam!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lego mizica
20.3.2006 10:55:59   
mojcaziga
Pogleja na www.lego.com in je v shopu mizica. Ne pošiljajo v SLO, ampak samo info glede cene, ki je 250 USD - za nas malo preveč. Pa lep pozdrav, Mojca.

P.S. Še delaš v Selnici? Zdaj boš že kmalu lahko šla na strokovnega?

Mojca

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   še link
20.3.2006 11:09:30   
mojcaziga
http://shop.lego.com/product.asp?p=4509

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še link
24.3.2006 11:16:23   
Blink1
Oj Mojcaziga....hvala za link...bom pogledala.

Nisem več v Selnici, zdaj sem že 5 mesecev na Ptuju user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še link
26.3.2006 0:22:07   
frutka_
Ninika v našem vrtcu so jih nabavili pred 10-imi leti! Zgledajo pa kot nove! Dobavitelja več ni, šel je po gobe...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še link
28.3.2006 14:15:44   
Blink1
Ja logično....nimam srečeuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?